Joga Roller - masážní válec 33x14cm - modrý

249 Kč –12 %
Joga roller masazni valec 33x14cm modry
249 Kč –12 % 219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Na dotaz

Fasciální masážní válec z tvrdé EVA pěny s praktický masážními výstupky. Velmi lehký a s ideálními rozměry cca 33 x 14 cm v modrém provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá masážní pomůcka pro univerzální využití. Náš Joga Roller masážní válec se používá při sportu, v rehabilitaci, na jógu apod. Díky různým masážním výčnělkům po celé délce pomůcky může být masáž velmi intenzivní a pomocí vlastní hmotnosti krásně uvolníme či prohřejeme fascie.

Fasciální válec je vyroben z voděodolné EVA pěny a je vhodný pro domácí i profi použití

Cvičení na masážním válci, prohřívá svaly, zpevňuje pokožku, uvolňuje ztuhlá záda a svaly, stabilizuje páteř a koriguje držení těla, urychluje regeneraci.

Parametry masážního válce Joga Roller:

- modrá barva
- vyrobeno z EVA pěny
- tvrdá varianta válce
- rozměry: 32,5×13,5×2cm
- hmotnost produktu je 900 g

Regenerační válec je vyroben z pružné pěny a opatřen speciálními výstupky, které vytvářejí efekt podobný masáži. 100% voděodolnost a hladký povrch pomůcky poskytují ochranu proti nečistotám a bakteriím. Cvičení na válci nezpůsobuje bolest, modřiny a je velmi pohodlné a přitom velmi účinné.

Fasciální válec je také perfektní pro rehabilitaci, korekci držení těla a páteře a uvolnění svalového napětí, urychlení regenerace i redukce celulitidy

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: