Ortéza na rameno

2 položek celkem
Mueller Adjustable Arm Sling, ramenní závěs
549 Kč

Nastavitelný popruh, který poskytne podporu rameni a omezuje nežádoucí pohyby. Univerzální velikost, ramenní závěs je vhodný na levé i pravé rameno.

69817
Mueller Shoulder Support, ramenní podpora
2 999 Kč –0 %
2 990 Kč

Mueller Shoulder Support pomáhá při dislokaci ramene, poranění rotátorové manžety, artritidě nebo bursitidě ramene. Podpora ramene je vyrobena z neoprenového materiálu, který je...

60125

Ramenní kloub je velký kloub s největším rozsahem pohybu a často dochází k bolestivým zraněním. Ortéza na rameno pomáhá ulevovat od bolesti způsobené natažením nebo přetížením svalů, při vykloubení ramene, impigement syndromu a také při zánětech.

 

Historie značky Mueller Sports Medicine

Mueller Sport Medicine, Inc. je americká značka léčebných sportovních potřeb, která vznikla v roce 1961 a založil ji Curt Mueller. Jako jedna z prvních firem na světe se začala zabývat vývojem, výrobou a následnou distribucí sportovních lékařských pomůcek. Jejím cílem bylo a do dneška je, aby jednotlivé produkty, které vyrábí, byly co nejkvalitnější, nejlepší a nejúčinější, přesto však dostupné všem zákazníkům, nikoliv jen těm zámožnějším. Curt Mueller byl syn lékárníka a také velký nadšený sportovec (vrcholově hrál basketbal), tudíž mohl spojit své znalosti z obou oborů a vytvořit tak jedinečné produkty, které splňují skutečné požadavky sportovců.  Od roku 1970 se začala firma rychle rozvíjet a dostávala se čím dál více do podvědomí statisíců sportovců po celém světě. Ti se začali na značku Muller spoléhat a dodneška ji s úspěchem používají stále. Muller se od začátku až do současnosti drží mezi špičkovými technologickými výrobci produktů sportovní medicíny. Neustále vymýšlí nové a inovativní výrobky, které pomohou nejen sportovcům, ale i obyčejným lidem při úrazech, nemocech nebo operacích pohybového či svalového aparátu atd.. Má několik významných patentovaných inovací, které řadí značku Mueller mezi TOP výrobce produktů sportovní medicíny.

MUELLER Shoulder Brace, ramenní bandáž

Tato ramenní bandáž zajišťuje maximální ochranu při nestabilitě, poranění nebo při nebezpečí vykloubení ramenního kloubu. Dále nabízí jedinečnou oporu a ochranu kloubu, které jsou zprostředkovány pomocí tříosích kloubních závěsů (triaxiální kloubní závěsy Mueller jsou patentované) a flexibiních pružin (ty mohou být plastové či ocelové) s vyztuženým pouzdrem. MUELLER Shoulder Brace má spciální zadní uchycení bandáže, které působí na rameno tlakem vzad a tahem dolů, což minimalizuje možnost vykloubení ramene. Bederní pás, pro lepší fixaci, je elastický, tudíž vhodný k více typům postav. Ramenní popruhy jsou měkké, pěnové a zajišťují komfort při stlačení. Bandáž má ještě dva pažní náramky, které nabízejí míru možnosti znehybnění. U této bandáže se rozlišuje pravá a levá strana. MUELLER Shoulder Brace existuje v několika velikostech, které se určují podle obvodu hrudníku.