Masážní emulze

Nejprodávanější

17 položek celkem
cosiMed masážní emulze hřejivá - 250ml
244 Kč

cosiMed masážní emulze hřejivá - 250ml   Masážní emulze hřejivá je velmi účinný přípravek, který při masáži příjemně zahřívá. Tato emulze podporuje cirkulaci krve, stimuluje...

OXD masážní krémový olej - 500 ml
260 Kč

Masážní krémový olej je rarita mezi masážními přípravky. Jedná se o neutrální přípravek bez silikonů, parfemace i konzervantů.

OXD masážní emulze Avokádo - 1000 ml
480 Kč

Kvalitní avokádová masážní emulze s vysokým obsahem vitamínu E je ideální na všechny druhy masáží.

OXD masážní emulze Citrón - 1000 ml
320 Kč

Kvalitní citronová masážní emulze, kterou ideálně využijete při wellness terapii nebo při anticelulitidní masáži.

NAQI masážní emulze Light - 500 ml
380 Kč

Dermatologicky testovaný masážní přípravek vhodný ke každodenní masáži, kde je kladen důraz hlavně na péči o namáhanou pokožku.

NAQI MASÁŽNÍ EMULZE RELAX
479 Kč

Relaxační masážní emulze s vyváženou kompozicí relaxačních esenciálních olejů, kterým vévodí bargamot, levandule a vavřín.

NAQI masážní emulze Ultra - 500 ml
379 Kč

Tuto profesionální masážní emulzi charakterizují slova jako perfektní kluznost, univerzální použití, výborná vaznost materiálu a minimální zbytková mastnosta.

NAQI masážní chladivá emulze - 500 ml
479 Kč

Zažijte okamžité ochlazení svalů díky chladivému efektu kvalitní masážní emulze Naqi.

cosiMed testovací sada - Fyzio a masáže
349 Kč

cosiMed testovací sada - Fyzio a masáže cosiMed testovací sada - Fyzio a masáže obsahuje šest vzorků o 50 ml pro vyzkoušení širší škály výrobků cosiMed. Díky sadě si můžete...

cosiMed testovací sada - Wellness a masáže
349 Kč

cosiMed testovací sada - Wellness a masáže cosiMed testovací sada - Wellness a masáže obsahuje šest vzorků o 50 ml pro vyzkoušení širší škály výrobků cosiMed. Díky sadě si...

cosiMed masážní emulze Ostružina - 1000 ml
549 Kč

Exklusivní aroma masážní emulze vhodná pro wellness masáže.

cosiMed masážní emulze Ginkgo-Limetka - 1000 ml
549 Kč

Exklusivní aroma masážní emulze vhodná pro wellness masáže.

Nahoru
Další produkty

Masážní emulze je čím dál oblíbenější masážní přípravek. Masážní emulze jsou vhodné k provádění všech druhů masáží. Jde o snadno roztíratelný a velmi praktický masážní prostředek. Nejde ani o klasický olej ani o krém či mléko, emulze je obvykle směs dvou látek jako je například voda a olej, které se navzájem samovolně nemísí. Masážní emulze vynikají perfektní kluzností, nevysušují pokožku a zároveň díky obsahu pěstících látek ošetřují i ruce terapeuta. Široká nabídka masážních emulzí se skládá z neutrálních neparfemovaných přípravků, ale i vysoce kvalitních wellness masážních emulzí obsahujících éterické oleje a aktivní složky.