NAQI

 
NAQI® je již od roku 1986 tradiční evropský výrobce kvalitních produktů nejen na masáže. Zakladatel Geyskens Edgard se zamýšlel nad otázkami: Jaký prostředek k masáži je vhodný na lidskou pokožku po lékařských výkonech či poranění? Existují vůbec masážní produkty, které pokožku ošetří a zároveň dlouhodobě chrání proti vnějším vlivům? Jak přistupovat k podrážděné pokožce po špičkovém sportovním výkonu či naopak, čím šetrně stimulovat a pečovat o pokožku u pacientů s dlouhodobou nehybností. Odpověď na všechny tyto otázky přinesl on a jeho vývojářský tým v podobě masážních přípravků NAQI.

Nyní se firma specializuje na produkci vysoce kvalitních masážních přípravků, kde je kladen hlavní důraz na péči o pokožku. 
Pokud tedy Vaši klienti trpí nějakými kožními problémy, tak NAQI je tou správnou volbou. Masážní emulze jsou používány ve zdravotnictví, sportovní fyzioterapii, wellness i při domácí péči. Tyto masážní prostředky pečují o pokožku klientů, ale zároveň chrání a ošetřují ruce maséra. Masážní emulze jsou hypoalergenní, mají pH lidské kůže a jsou vodou odstranitelné. Obsahují tzv. tekuté krystaly, které umožňují maximální kluznost a zároveň chrání pokožu od negativní mechanické zátěže během masáže.
 
 
4 položek celkem
NAQI masážní emulze Light - 500 ml
380 Kč –8 %
349 Kč

Dermatologicky testovaný masážní přípravek vhodný ke každodenní masáži, kde je kladen důraz hlavně na péči o namáhanou pokožku.

NAQI MASÁŽNÍ EMULZE RELAX
465 Kč

Relaxační masážní emulze s vyváženou kompozicí relaxačních esenciálních olejů, kterým vévodí bargamot, levandule a vavřín.

NAQI masážní emulze Ultra - 500 ml
Tip
399 Kč –13 %
349 Kč

Tuto profesionální masážní emulzi charakterizují slova jako perfektní kluznost, univerzální použití, výborná vaznost materiálu a minimální zbytková mastnosta.

NAQI masážní chladivá emulze - 500 ml
479 Kč

Zažijte okamžité ochlazení svalů díky chladivému efektu kvalitní masážní emulze Naqi.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem