Ortéza na koleno

27 položek celkem
Össur® Kolenní ortéza CTi® OTS
16 900 Kč

Profesionální sériová pevná karbonová ortéza na koleno. Maximální stabilita a velmi nízká hmotnost dělají z této ortézy oblíbenou pomůcku i profesionálních sportovců.

B-238500112-116-539
Mueller Patella Stabilizer Knee Brace, ortéza na koleno
Novinka
1 799 Kč

Nová kolenní ortéza s bočními výztužemi a gelovou podporou čéšky. Ortéza poskytuje maximální oporu pro koleno a zároveň umožní zachovat plný rozsah pohybu. Sportujte bezpečně a...

55244
59011 Mueller hg80 premium Hinged Knee Brace kolenní ortéza s kloubem welleaCZ
Akce Tip
2 699 Kč

Jedinečná kolenní kloubová ortéza vyrobena z exkluzivního prodyšného materiálu  HydraCinnu™. Maximální opora díky kloubu a gelové ochraně čéšky. Nejvyšší řada sportovních ortéz....

59014
Mueller 4-Way Stretch Premium Knit Knee Support, bandáž na koleno
Novinka
499 Kč

Prodyšná strečová bandáž na koleno. Cílená komprese a přitom maximální volnost pohybu. Bandáž na koleno Mueller zkracuje dobu regenerace a zotavení po zranění.

64428ML
6117 MUELLER Adjust to fit knee support bandáž na koleno welleaCZ
Akce Novinka Tip
629 Kč –12 %
549 Kč

Lehká kolenní bandáž s nižším stupněm ochrany. Vhodné na pravé i levé koleno v univerzální velikosti. Hypoalergenní prodyšný materiál pro maximální pohodlí. Patentovaný systém...

6117
Mueller Breathable Open Patella Knee Sleeve, bandáž na koleno
Novinka
949 Kč

Skvělá natahovací bandáž na bolavá a slabá kolena. Antimikrobiální úprava prodyšného materiálu pro maximální pohodlí a neoprenová výplň pro tepelný komfort i kompresi.

58642
MUELLER Adjust-to-fit knee stabilizer, ortéza na koleno
949 Kč

Maximálně pohodlná a účinná kolenní ortéza s vyšším stupněm opory. Prodyšný materiál je velmi lehký, neobsahuje latex ani neopren a má dlouhou životnost. Gelová výplň pod čéškou...

6937
Össur® Kolenní ortéza FLEX
14 990 Kč –3 %
14 490 Kč

Luxusní lehká ortéza na koleno pro střední až těžkou nestabilitu kolene. Skvělý pomocní při rehabilitaci i sportu.

FLEX-S-XL-538
Mueller OmniForce Adjustable Knee Stabilizer, AKS-500, ortéza na koleno
Novinka
1 650 Kč

Ortéza na koleno Mueller OmniForce Adjustable Knee Stabilizer je lehká a snadno přizpůsobitelná, nubukové úchyty zajišťují otáčení v rozsahu 360 °.

52178
5305 mueller open patella knee sleeve bandaz na koleno welleaCZ
Novinka
649 Kč

Lehká natahovací bandáž s otvorem pro fixaci čéšky. Kvalitní materiál, dlouhá životnost, vhodné na levé i pravé koleno. Tato kolenní bandáž poskytuje oporu artritickým nebo...

59134
Nahoru
Další produkty

Kvalitní ortéza na koleno chrání poraněné koleno tak, že je schopna absorbovat sílu, která působí na kloub při dopadech či nárazech. Ortéza na koleno Mueller nabízí vysoký stupeň opory/ochrany a může ulevit od bolesti. Zároveň ale skvěle poslouží jako preventivní pomůcka proti zranění způsobené při sportu. Kolenní ortézy se doporučuje používat při trvající jedno či víceosé nestabilitě kolenních vazů, jako prevenci zranění zdravých kolen při vysoké zátěži (i sportovní), jako pooperační péči, jako podporu léčby při lehkých až těžkých nestabilitách vazů.

 

Historie značky Mueller Sports Medicine

Mueller Sport Medicine, Inc. je americká značka léčebných sportovních potřeb, která vznikla v roce 1961 a založil ji Curt Mueller. Jako jedna z prvních firem na světe se začala zabývat vývojem, výrobou a následnou distribucí sportovních lékařských pomůcek. Jejím cílem bylo a do dneška je, aby jednotlivé produkty, které vyrábí, byly co nejkvalitnější, nejlepší a nejúčinější, přesto však dostupné všem zákazníkům, nikoliv jen těm zámožnějším. Curt Mueller byl syn lékárníka a také velký nadšený sportovec (vrcholově hrál basketbal), tudíž mohl spojit své znalosti z obou oborů a vytvořit tak jedinečné produkty, které splňují skutečné požadavky sportovců.  Od roku 1970 se začala firma rychle rozvíjet a dostávala se čím dál více do podvědomí statisíců sportovců po celém světě. Ti se začali na značku Muller spoléhat a dodneška ji s úspěchem používají stále. Muller se od začátku až do současnosti drží mezi špičkovými technologickými výrobci produktů sportovní medicíny. Neustále vymýšlí nové a inovativní výrobky, které pomohou nejen sportovcům, ale i obyčejným lidem při úrazech, nemocech nebo operacích pohybového či svalového aparátu atd.. Má několik významných patentovaných inovací, které řadí značku Mueller mezi TOP výrobce produktů sportovní medicíny.

Nabídka nejnovějších kolenních ortéz

Mueller HG80® premium hinged knee brace 

Tato jedinečná kloubová, kolenní ortéza je vyrobená z nejnovějšího, inovačního materiálu HydraCinnu™, což je antimikrobiální textílie, která je zcela prodyšná, měkká a se šípovými švy. Uvnitř je protiskluzová vrstva, takže ortéza drží stále na místě a nikam neklouže. Dále nabízí patentovaný traxiální trojkloub, který umožňuje skoro dokonalý přirozený pohyb v koleni s tím, že je koleno maximálně chráněno. Ortéza Mueller HG80® má tvar přesýpacích hodin (uprostřed je zúžená), to umožňuje dokonalejší zpevnění. Sekundární plášť ortézy má v sobě zabudovanou gelovou oporu čéšky, která zabezpečuje její stabilizaci. Systém překryvných vrchních pásů spolehlivě fixuje ortézu tam, kde má být a neumožňuje jí žádný nevynucený pohyb. Ortéza neobsahuje neopren, to ocení hlavně alergici. S Mueller  HG80® premium získáte maximální ochranu, stabilitu a oporu vašemu kolennímu kloubu!

Mueller Patella Stabilizer Knee Brace

Stabilizační kolenní ortéza nabízí vyšší stupeň ochrany pro zmírnění bolesti a úlevu kolenního kloubu. Podpora je poskytnuta pomocí flexibilních ocelových pružin, díky vyztuženému pouzdru a kvůli systému kompresních pásků, tím je zajištěno rychlejší hojení a zlepšení krevního oběhu. V oblasti čéšky najdeme precizně zpracovanou kruhovou výztuž, která čéšku lehce nadzvedává a chrání ji během aktivity i rekonvalescence. Neopren, který je pěkně měkký, obejme a přesně přilne na kolenní kloub, kde se poté vytváří terapeutické teplo. Hladké okraje se šípovými švy nedráždí ani nesvědí pokožku a tudíž jsou ortézy vhodné i na celodenní nošení. Ortézy Mueller Patella Stabilizer se vyrábějí v několika velikostech, proto je důležité správně si naměřit (obvod kolene přes střed pately) velikost ortézy, která Vám bude přesně sedět.