Ohřívače na lávové kameny

7 položek celkem
Caldera, ohrevový přístroj
Akce Novinka Tip
5 490 Kč

Ohřevový přístroj na Hot Stones a bylinná razítka v moderním designu. Velmi praktický přístroj sloužící k ohřevu lávových kamenů či bylinných razítek bude ozdobou každého...

430413
Hot Stones ohřevový kufřík vč masážních kamenů welleaCZ
Akce
ZDARMAZDARMA
3 890 Kč

Přenosný ohřevový přístroj Hot Stones. Ohřev kamenů přímo v praktickém kufříku bez vody. Bezpečné, rychlé, praktické, set již obsahuje 16 ks kamenů.

559142
Hot Stones ohřevový přístroj střední
2 749 Kč –19 %
2 240 Kč

Ohřevový přístroj na lávové kameny menší velikosti s digitálním displejem. 

DA01SM
Hot Stones ohřevový přístroj velký
3 890 Kč –8 %
3 590 Kč

Velký ohřevový přístroj na lávové kameny s digitálním displejem. 

DA02BG
Hot Stones domácí set Caldera welleaCZ
Akce
3 290 Kč –12 %
2 890 Kč

Set lávových kamenů včetně kvalitního ohřívače vhodný pro využití v domácnosti nebo malé masérně či kosmetice. Jedná se o přístroj menších rozměrů a základních 19 ks kamenů na...

430502
Hot Stones - profesionální sada velká
7 599 Kč

Profesionální sada Hot Stones skládající se z 54 ks lávových kamenů a velkého ohřevového přístroje.

MHOWMTV54-485
Hot Stones - profesionální sada
5 250 Kč

Profesionální sada Hot Stones skládající se z 31 ks lávových kamenů a ohřevového přístroje.

MHOWMTS31

Ohřívače na lávové kameny jsou lehce ovladatelné přístroje s digitálními či analogovými regulátory teploty. Jedná se vlastně o klasické ohřevové vodní lázně.

Ohřívač ohřeje vodu na určenou teplotu. Do vodní lázně jsou vložené masážní kameny. Voda ohřeje lávové kameny a udržuje jejich stálou teplotu. Nabízené ohřívací přístroje jsou vysoké kvality, jsou vybaveny inovativní funkcí předehřátí. Nádoby jsou nabízeny v různých objemech. Na digitálním displeji je zobrazena reálná teplota vody a zároveň lze přepnout na zobrazení nastavené teploty.

Novinkou jsou ohřívače na lávové kameny, které díky vnitřní uspořádací mřížce mohou sloužit i jako ohřívač bylinných razítek. Zároveň jsou produkty značky Caldera mobilní a lze je pohodlně přenášet až k terapeutickému lehátku bez omezení přívodním kabelem. Dále tyto ohřívače předčí všechny konkurenční výrobce moderním designem a budou opravdovou ozdobou Vašeho masážního salonu či wellness centra.