Ohřívače na lávové kameny

6 položek celkem
Hot Stones - domácí set Caldera
3 290 Kč

Set lávových kamenů včetně kvalitního ohřívače vhodný pro využití v domácnosti. Jedná se o přístroj menších rozměrů a základních 19 ks kamenů na masáž.

Caldera, ohrevový přístroj
4 490 Kč

Ohřevový přístroj na Hot Stones a bylinná razítka v moderním designu. Velmi praktický přístroj sloužící k ohřevu lávových kamenů či bylinných razítek bude ozdobou každého...

Hot Stones - profesionální sada velká
7 599 Kč

Profesionální sada Hot Stones skládající se z 54 ks lávových kamenů a velkého ohřevového přístroje.

Hot Stones - profesionální sada
4 999 Kč

Profesionální sada Hot Stones skládající se z 31 ks lávových kamenů a ohřevového přístroje.

Hot Stones ohřevový přístroj velký
3 890 Kč –10 %
3 490 Kč

Velký ohřevový přístroj na lávové kameny s digitálním displejem. 

Hot Stones ohřevový přístroj střední
2 250 Kč

Ohřevový přístroj na lávové kameny menší velikosti s digitálním displejem. 

Ohřívače na lávové kameny jsou lehce ovladatelné přístroje s digitálními či analogovými regulátory teploty. Jedná se vlastně o klasické ohřevové vodní lázně.

Ohřívač ohřeje vodu na určenou teplotu. Do vodní lázně jsou vložené masážní kameny. Voda ohřeje lávové kameny a udržuje jejich stálou teplotu. Nabízené ohřívací přístroje jsou vysoké kvality, jsou vybaveny inovativní funkcí předehřátí. Nádoby jsou nabízeny v různých objemech. Na digitálním displeji je zobrazena reálná teplota vody a zároveň lze přepnout na zobrazení nastavené teploty.

Novinkou jsou ohřívače na lávové kameny, které díky vnitřní uspořádací mřížce mohou sloužit i jako ohřívač bylinných razítek. Zároveň jsou produkty značky Caldera mobilní a lze je pohodlně přenášet až k terapeutickému lehátku bez omezení přívodním kabelem. Dále tyto ohřívače předčí všechny konkurenční výrobce moderním designem a budou opravdovou ozdobou Vašeho masážního salonu či wellness centra.