Ortéza na záda

3 položek celkem
MUELLER Adjust-to-fit back support, bederní ortéza
1 349 Kč

Efektivní a pohodlná ortéza na záda, poskytuje perfektní oporu bederní oblasti a ulevuje od bolesti. Moderní materiál neobsahuje latex ani neopren, je antimikrobiální, odvádí...

6617
Mueller Lumbar Back Brace, bederní pás
1 490 Kč –12 %
1 299 Kč

Bederní pás Mueller Lumbar Back Brace podpoří Vaše záda při všech fyzických aktivitách. Univerzální velikost pro obvod pasu 71 - 127 cm. Vhodný pro muže i ženy.

6721
MUELLER® Adjustable Back Brace, bederní pás
999 Kč

Pohodlný pružný bederní pás s ocelovými oporami v univerzální velikosti poskytující vyšší stupeň opory.

4581

Nejvyhledávanější ortézou je ortéza na záda. Každý z nás ví, co je bolest zad. Bolesti zad či páteře mají samozřejmě různé příčiny, ale většinou se jedná o svalového přepětí, namožení, zranění, nepřiměřená fyzická aktivita nebo jen sedavé zaměstnání či špatný životní styl s minimem fyzické aktivity. Kvalitní ortéza na záda je schopna držet trup v takové poloze, kdy dochází k razantnímu snížení bolesti.

 

Historie značky Mueller Sports Medicine

Mueller Sport Medicine, Inc. je americká značka léčebných sportovních potřeb, která vznikla v roce 1961 a založil ji Curt Mueller. Jako jedna z prvních firem na světe se začala zabývat vývojem, výrobou a následnou distribucí sportovních lékařských pomůcek. Jejím cílem bylo a do dneška je, aby jednotlivé produkty, které vyrábí, byly co nejkvalitnější, nejlepší a nejúčinější, přesto však dostupné všem zákazníkům, nikoliv jen těm zámožnějším. Curt Mueller byl syn lékárníka a také velký nadšený sportovec (vrcholově hrál basketbal), tudíž mohl spojit své znalosti z obou oborů a vytvořit tak jedinečné produkty, které splňují skutečné požadavky sportovců.  Od roku 1970 se začala firma rychle rozvíjet a dostávala se čím dál více do podvědomí statisíců sportovců po celém světě. Ti se začali na značku Muller spoléhat a dodneška ji s úspěchem používají stále. Muller se od začátku až do současnosti drží mezi špičkovými technologickými výrobci produktů sportovní medicíny. Neustále vymýšlí nové a inovativní výrobky, které pomohou nejen sportovcům, ale i obyčejným lidem při úrazech, nemocech nebo operacích pohybového či svalového aparátu atd.. Má několik významných patentovaných inovací, které řadí značku Mueller mezi TOP výrobce produktů sportovní medicíny.

MUELLER Adjustable Back Brace, bederní pás

Bederní pás nabízí vyšší stupeň ochrany při namožení či naražení zad, u lehce vychýlených plotének, při ischiasu, artritidě nebo svalových křečích, u chronicky nestabilní bederní páteře nebo při zatížení kyčelní či křížové oblasti. Pružný, pohodlný a nastavitelný pás zajišťuje ochranu bederní páteře, protože se dokáže dokonale přizpůsobit anatomickému prohnutí zad v této oblasti, je ideální pro úlevu nebo zmírnění bolesti zad, protože poskytuje jejich solidní podporu. Zpevnění, které pás nabízí, je zajištěno 8 ocelovými pružinami, zúženým střihem pásu (lépe přilne k bederní oblasti), hlavním elastickým pásem a druhotnými vnějšími elastickými pásy (nastavitelnost stlačení) a suchými zipy (slouží k uchycení pásů). MUELLER Adjustable Back Brace je z prodyšného materiálu, který je vhodný pro celodenní nošení. Komprese, která se nastaví, pomáhá udržet teplo, které slouží k zmírnění bolesti a k lepšímu hojení. Velikost bederního pásů je univerzální a pohybuje se v rozmezí 71 – 127 cm obvodu pasu.