Ortéza na loket

11 položek celkem
6217 MUELLER Adjust to fit elbow support ortéza na loket welleaCZ
725 Kč

Ortéza na loket vyrobená z moderního antibakteriálního materiálu, odvádí vlhkost, udržuje příjemnou teplotu. Efektivní podpora a částečná fixace pro snížení bolesti lokte...

6217
6733 MUELLER Adjust to fit tennis elbow support pásek na tenisový loket s gelovým polštářkem welleaCZ
725 Kč

Speciální pásek s gelovým polštářkem se upíná na předloktí. Díky tlaku a regulaci rozsahu pohybu snižuje bolest lokte i předloktí. Tuto skvělou pomůcku využijí všichni, kteří...

6733
MUELLER Adjustable Elbow Support, ortéza na loket
679 Kč

Nastavitelná ortéza rukávového typu v univerzální velikosti. 

75217
MUELLER Elbow Performance (Shooter) Sleeve, loketní návlek
540 Kč

Speciální ochranný návlek na loket poskytující základní stupeň ochrany.

70007
MUELLER Elbow Support Neoprene Blend, bandáž na loket
499 Kč

Ovinovací neoprénová loketní bandáž Mueller pro úlavu od bolesti. Jedna univerzální velikost.

4521
MUELLER Elbow Support, bandáž na loket
549 Kč

Jedna z nejprodávanějších loketních bandáží na světě.

78547
MUELLER Hg80 Elbow Support, loketní bandáž
899 Kč –27 %
649 Kč

Skvělá loketní bandáž z unikátní řady Hg80® je navržena k cílené, střední podpoře slabých, bolavých a zraněných loktů. Je vyrobena z lehké, odolné, ultra-tenké prodyšné tkaniny,...

79914
MUELLER Tennis Elbow Support w/Gel Pad, loketní bandáž, uni
525 Kč

Nastavitelná bandáž na loket pro úlevu od bolesti a odstranění problémů souvisejících s tzv. tenisovým loktem.

70207
MUELLER Tennis Elbow Support, bandáž na loket
449 Kč

Nastavitelná bandáž na loket snižující bolesti při tzv. tenisovém lokti.

819

Bolesti v oblasti lokte, většinou se jedná o úpony svalů, umí pořádně znepříjemnit život. Kvalitní ortéza na loket umí předcházet těmto častým onemocněním nebo alespoň poskytnout maximální oporu a zmírnit bolest. Ortézy na loket jsou nejčastěji používány při diagnózách jako je tenisový loket, golfový loket nebo oštěpařský loket.

 

Historie značky Mueller Sports Medicine

Mueller Sport Medicine, Inc. je americká značka léčebných sportovních potřeb, která vznikla v roce 1961 a založil ji Curt Mueller. Jako jedna z prvních firem na světe se začala zabývat vývojem, výrobou a následnou distribucí sportovních lékařských pomůcek. Jejím cílem bylo a do dneška je, aby jednotlivé produkty, které vyrábí, byly co nejkvalitnější, nejlepší a nejúčinější, přesto však dostupné všem zákazníkům, nikoliv jen těm zámožnějším. Curt Mueller byl syn lékárníka a také velký nadšený sportovec (vrcholově hrál basketbal), tudíž mohl spojit své znalosti z obou oborů a vytvořit tak jedinečné produkty, které splňují skutečné požadavky sportovců.  Od roku 1970 se začala firma rychle rozvíjet a dostávala se čím dál více do podvědomí statisíců sportovců po celém světě. Ti se začali na značku Muller spoléhat a dodneška ji s úspěchem používají stále. Muller se od začátku až do současnosti drží mezi špičkovými technologickými výrobci produktů sportovní medicíny. Neustále vymýšlí nové a inovativní výrobky, které pomohou nejen sportovcům, ale i obyčejným lidem při úrazech, nemocech nebo operacích pohybového či svalového aparátu atd.. Má několik významných patentovaných inovací, které řadí značku Mueller mezi TOP výrobce produktů sportovní medicíny.

Nabídka nejnovějších loketních ortéz

MUELLER Tennis Elbow Support

Tato ortéza slouží hlavně při onemocnění tenisového lokte, který nemusel vzniknout pouhou hrou tenisu. Ortéza je neoprenová a poskytují střední stupeň ochrany. Zajišťuje zpevnění a nastavitelnou kompresi určité části těla. Dokáže vytvářet a udržet tělesné teplo, které poté slouží k lepšímu a rychlejšímu hojení. Má neklouzavou tkaninu na povrchu, tudíž ortéza drží stále na místě. Ortéza MUELLER Tennis Elbow Support je lehká a může se nosit celý den. Také má dlouhou životnost a jednu univerzální velikost.

 

MULLER Adjustable Elbow Suppor

Loketní bandáž s nastavitelnou podporou lokte zajišťuje střední stupeň ochrany pro bolestivý, oslabený nebo poškozený loketní kloub. Tato ortéza má tzv. rukávový design, což umožňuje lepší a snadnější manipulaci při nasazování. Nastavitelné popruhy slouží k zabezpečení ortézy na jednom místě, aby se nikam nerolovala ani nikam nesjížděla, čímž vznikne ochrana celého loketního kloubu. Velké plus v tomto případě hraje i to, že je ortéza prodloužená, a tak pokrývá větší část lokte, což vede k další ochraně a větší stabilitě kloubu. Na zadní straně lokte je vložen HydraMesh® materiál, který zvyšuje prodyšnost ortézy a ona tak může lépe dýchat, což umožňuje její nošení po celý den. MUELLER Adjustable Elbow Suppor má jednu univerzální velikost.

 

MUELLER Life Care™ for Her, Wrist Support

Novinka ve speciální řadě bandáží Life Care™ for Her, která zajišťuje střední stupeň ochrany pro zápěstí. Bandáž je navržena v moderním stylu a je z ultra-tenké tkaniny, která je prodyšná a slouží k celodennímu nošení. Zdvojená vrstva na hřbetu ruky (tam, kde jsou kritická kompresní místa) poskytuje zápěstí spolehlivou ochranu. Bandáž neobsahuje žádný latex, ale za to je vyrobena speciální technologií, která obsahuje tzv. Antibakteriální štít, který pohlcuje zápach a je ochranou proti nebezpečným mikrobům. Tato bandáž je navržena tak, aby byla co nejméně nápadná a dobře se skryla pod oděv. Její název je určen hlavně ženám, ale je to jen díky použitým barvám, jinak je bandáž vhodná pro všechny uživatele ve všech věkových kategoriích. MUELLER Life Care™ for Her, Wrist Support dokonale přilne k ruce, aniž by škrtila nebo se rolovala. Najdeme ji ve více velikostech. Výběr té správné velikosti je určen podle obvodu dlaně.