Ultrazvukový gel

2 položek celkem
cosiMed ultrazvukový gel - 500 ml
199 Kč

Kontaktní gel zlepšující vodivost ultrazvuku. Vhodný na použití u všech terapeutických i vyšetřovacích ultrazvukových postupů.

03.06
cosiMed ultrazvukový gel - 5000 ml
899 Kč

Kontaktní gel zlepšující vodivost ultrazvuku. Vhodný na použití u všech terapeutických i vyšetřovacích ultrazvukových postupů.

03.08

Speciální gel zlepšující vodivost ultrazvuku. Tento vysoce vodivý gel pomáhá lékaři či terapeutovi ulehčit práci při sonoterapii. Ultrazvukový gel se nanáší v malém objemu v místě aplikace nebo přímo na ultrazvukovou sondu. Bezpečně zajistí dlouhotrvající výbornou kluznost. Hlavice po pokožce lépe klouže a není nijak narušen ultrazvukový přenos. Neutrální gel je zcela čirý, bez bublinek a zápachu, neobsahuje alkohol. Na lidské pokožce nezanechává žádné stopy, stačí ho jednoduše setřít jednorázovým ubrouskem. Na vodivý gel nejsou zaznamenány žádné nežádoucí reakce lidského těla. Gel na ultrazvuk nelepí, nešpiní a je omyvatelný vodou. cosiMed ultrazvukový gel je používán ke všem vyšetřovacím i rehabilitačním metodám a je vhodný na všechny druhy hlavic.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení