Fotbalové tréninkové pomůcky SKLZ

9 položek celkem
SKLZ Acceleration Trainer, akcelerační tréninkový set
1 949 Kč

Skvělá tréninková pomůcka pro nácvik zrychlení. Potřebujete zlepšit výbušnost a akceleraci, tak SKLZ akcelerační tréninkový set je ideální tréninková pomůcka právě pro Vás.

PERF-ACCTR-001
SKLZ Agility Cones, tréninkové kužely set 20
649 Kč

Tréninkové kužely SKLZ Agility Cones jsou dobře viditelné, vhodné pro značení tréninkových ploch a další aktivity. Set obsahuje: 20 kuželů - 5 ks černých, 5 ks bílých, 5 ks...

SAQ-HSC01-02
SKLZ Agility Trainer Pro, variabilní koordinační žebřík set 10
2 999 Kč

Sada 10 ks lichoběžníkových tréninkových pomůcek, které složíte do variabilního koordinačního žebříku. Zlepšete koordinaci a rychlost, vhodné na všechny povrchy.

PERF-AGTR-001
SKLZ překážkový koordinační žebřík welleaCZ
1 499 Kč

Překážkový koordinační žebřík je skvělá tréninková pomůcka spojující 2 produkty v jeden (překážky a koordinační žebřík). SKLZ Elevation Ladder pro nácvik koordinace a pohyblivosti.

APD-ELAD-02
SKLZ Goalshot, tréninková síť 5 m x 2 m
7 499 Kč

SKLZ Goalshot pomáhá hráčům snadno identifikovat místa na bráně, kde mají největší šanci na skórování. Díky snadné montáži a demontáži je síť ideální pro trénink a může být...

SC-GSH5X2-001-01
SKLZ MagnaCoach Soccer, trenérská fotbalová tabule
724 Kč

Trenérská fotbalová tabule SKLZ MagnaCoach Soccer pomáhá při rozhodování o správné taktice, zvýrazňovač a 24 magnetů.

MAG-SOC-001
SKLZ Pro Training Agility Poles, slalomové tyče set 8
2 490 Kč –4 %
2 390 Kč

Slalomové tyče SKLZ Pro Training Agility Poles představují univerzální tréninkový prostředek a mohou být zkombinovány s kužely SKLZ Pro Training Agility, sada obsahuje 8 tyčí.

TAPO-001
SKLZ Quick Ladder Pro, rychlostní tréninkový žebřík
1 599 Kč

Tréninkový žebřík SKLZ Quick Ladder Pro má pevnou konstrukci díky které je možné ho okamžitě rozložit nebo složit. Neztrácejte čas, trénujte!

LADD-001
SKLZ Speed Web, rychlostně - koordinační tréninková pomůcka
1 049 Kč

Tréninková pomůcka SKLZ Speed Web je vhodná k rozvoji rychlosti a koordinace. Možné použít na většině povrchů, snadno sestavitelný.

0347

Praktické fotbalové tréninkové pomůcky pro všechny fotbalové týmy. Kvalitní sportovní pomůcky, které zefektivní trénink fotbalistů. Fotbalové tréninkové pomůcky SKLZ jsou vhodné pro juniory, amatéry, ale hlavně jsou využívány profesionálními trenéry. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné pomůcky pro vaše individuální potřeby tréninku.