Fasciální nože

1 položek celkem
sidekick echo fascialni nuz
Novinka
3 490 Kč

Velmi odolný praktický fasciální nůž s unikátní hranou vyrobený z prémiové nerezové oceli. Kvalitní originální pouzdro v ceně 649,- Kč zdarma.

SKE

Jedná se o pomůcky pro efektivní manuální terapii měkkých tkání. Fasciální nože mají mnoho tvarů a jejich hrany disponují různě zkosenými "břity".
Různé hrany a výčnělky umožňují změnou úhlu přiložení kontrolovat intenzitu prováděné terapie. Zpravidla bývají tyto terapeutické pomůcky kombinované s dalšími technikami jako jsou masážní baňky, tejpování nebo Flossing za pomoci kompresní gumy Spophy Flossband.

Kvalitní fasciální nože by měly být vyrobeny ručně a to z lékařského nerezu, hladký povrch zaručuje snadné čištění a dezinfekci. Správným použitím fasciálních nožů je fyzioterapeut schopen s menším zatížením svých rukou pracovat daleko účinněji a přesněji cílit tlak. Kombinací fasciálních technik lze mírnit až odstranit akutní nebo chronické bolesti, zvětšit rozsah pohybu, podpořit krevní oběh a nastartovat samoléčebné procesy, snížit napětí a podpořit regeneraci. Fasciální nůž by neměl chybět ve výbavě žádného sportovního fyzioterapeuta nebo týmového maséra.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení