Fasciální nože

2 položek celkem
cosiMed Fascia Waxx, fasciální vosk - 200 ml
375 Kč

cosiMed Fascia Waxx je speciálně vyvinut pro ošetření fascií. Výtažky z heřmánku a arniky zklidňují pokožku. Optimální kluznost a maximální přilnavost.

37008
sidekick echo fascialni nuz
Novinka
3 490 Kč –18 %
2 850 Kč

Velmi odolný praktický fasciální nůž s unikátní hranou vyrobený z prémiové nerezové oceli. Kvalitní originální pouzdro v ceně 649,- Kč zdarma.

SKE

Jedná se o pomůcky pro efektivní manuální terapii měkkých tkání. Fasciální nože mají mnoho tvarů a jejich hrany disponují různě zkosenými "břity".
Různé hrany a výčnělky umožňují změnou úhlu přiložení kontrolovat intenzitu prováděné terapie. Zpravidla bývají tyto terapeutické pomůcky kombinované s dalšími technikami jako jsou masážní baňky, tejpování nebo Flossing za pomoci kompresní gumy Spophy Flossband.

Kvalitní fasciální nože by měly být vyrobeny ručně a to z lékařského nerezu, hladký povrch zaručuje snadné čištění a dezinfekci. Správným použitím fasciálních nožů je fyzioterapeut schopen s menším zatížením svých rukou pracovat daleko účinněji a přesněji cílit tlak. Kombinací fasciálních technik lze mírnit až odstranit akutní nebo chronické bolesti, zvětšit rozsah pohybu, podpořit krevní oběh a nastartovat samoléčebné procesy, snížit napětí a podpořit regeneraci. Fasciální nůž by neměl chybět ve výbavě žádného sportovního fyzioterapeuta nebo týmového maséra.