Flossband - kompresní gumy

Nejprodávanější

8 položek celkem
SanctBand Flossband kompresní guma 2,5cmx2m silná
Akce Tip
225 Kč –7 %
210 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 2,5 cm a silným odporem v krásné švestkové barvě:). Tento Flossband je vhodný na všechny techniky horních i dolních končetin.

SanctBand Flossband kompresní guma 2,5cmx2m slabá
Novinka
210 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 2,5 cm a slabým odporem. Tento Flossband je vhodný na všechny techniky, nejlépe ho však využijete na malých kloubech a prstech.

SanctBand Flossband kompresní guma 2,5cmx2m střední
215 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 2,5 cm a středním odporem v krásné borůvkové barvě:). Tento Flossband je vhodný na všechny techniky, nejlépe ho však využijete na malých...

SanctBand Flossband kompresní guma 2,5cmx2m super silná
Novinka
249 Kč –8 %
230 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 2,5 cm a nejsilnějším odporem. Tento Flossband je vhodný na fasciální techniky v oblasti dolních končetin.

SanctBand Flossband kompresní guma 5cmx5m silná
Novinka
400 Kč –3 %
390 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 5cm a slabým odporem. Tento Flossband je vhodný pro kloubní, svalové i lymfatické techniky.

SanctBand Flossband kompresní guma 5cmx2m slabá
390 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 5cm a slabým odporem. Tento Flossband je vhodný na svalové a lymfatické techniky horních i dolních končetin.

SanctBand Flossband kompresní guma 5cmx2m střední
Novinka
390 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 5cm a středním odporem. Tento Flossband je vhodný na svalové a kloubní techniky horních i dolních končetin.

SanctBand Flossband kompresní guma 5cmx2m supersilná
Novinka
490 Kč –16 %
410 Kč

Kvalitní kompresní guma v šířce 5cm a nejsilnějším odporem v šedé barvě. Tento Flossband je vhodný na fasciální techniky a aplikace v oblasti pánve.

V této sekci naleznete kvalitní kompresní gumy Flossband. Jedná se o elastické kompresní pásky v různých šířkách, délkách a hlavně s různým odporem. Tzv. flossing je terapeutická metoda vycházející původně z klasických technik bandážování. Správné použití Flossbandu ovlivňuje fascie, odstraňuje bolest, zvyšuje rozsah kloubů a urychluje regeneraci.