Masážní baňky

13 položek celkem
Sada na baňkování - 10 ks
Novinka
990 Kč

Meridius sada na baňkování obsahující 10 baňek a pumpu s pistolovým odsáváním.  Dodávané v moderním kufříku s madlem.

Sada masážních baněk, 17 ks
1 799 Kč

Vysoce kvalitní masážní baňky z odolného polykarbonátu. Set obsahuje 17 ks baněk s ventilky a vakuovou pumpu v praktickém kufru.

Skleněná baňka, 90 mm
137 Kč

Skleněná baňka v rozměru 90 mm vyrobená z boritokřemičitého skla té nevyšší kvality. Kvalitní skleněná baňka pro efektivní baňkování. Nejprodávanější a nejoblíbenější baňky v ČR.

Skleněná baňka, 80 mm
124 Kč

Skleněná baňka v rozměru 80 mm vyrobená z boritokřemičitého skla té nevyšší kvality. Nejprodávanější a nejoblíbenější baňky v ČR.

Balonek na baňky s olivkou
Výprodej
55 Kč

Gumový balónek k použití na skleněné baňky s olivkou ke kvalitními a efektivnímu baňkování.

Skleněná baňka s olivkou, 40 mm
86 Kč

Skleněná baňka s olivkou v rozměru 40 mm vyrobená z boritokřemičitého skla té nevyšší kvality. 

Skleněná baňka s olivkou, 30 mm
79 Kč

Skleněná baňka s olivkou v rozměru 30 mm z kvalitního boritokřemičitého skla. Český výrobek pro maximální bezpečí při baňkování.

Skleněná baňka, 70 mm
110 Kč

Skleněná baňka v rozměru 70 mm vyráběná podle tradičních ručních postupů s důrazem na kvalitu hrdla. Pořádná baňka je základem bezpečného baňkování. Nejprodávanější a...

Skleněná baňka, 60 mm
93 Kč

Skleněná baňka v rozměru 60 mm vyrobená z boritokřemičitého skla té nevyšší kvality. Kvalitní skleněná baňka pro efektivní baňkování.

Skleněná baňka, 50 mm
81 Kč

Skleněná baňka v rozměru 50 mm z kvalitního boritokřemičitého skla. Jedná se o kvalitní český výrobek pro maximální bezpečí při baňkování. Nejprodávanější a nejoblíbenější...

Skleněná baňka, 40 mm
68 Kč

Skleněná baňka v rozměru 40 mm vyráběná podle tradičních ručních postupů s důrazem na kvalitu hrdla. Baňky jsou vyrobeny z boritokřemičitého skla té nevyšší kvality....

Skleněná baňka, 30 mm
59 Kč

Skleněná baňka v rozměru 30 mm vyrobená z boritokřemičitého skla té nevyšší kvality. Nejprodávanější a nejoblíbenější baňky v ČR.

Nahoru
Další produkty

Tyto masážní pomůcky jsou nedílnou součástí masážní techniky baňkování. V nabídce jsou baňky skleněné, silikonové nebo plastové vakuové. Efekt masážní baňky je vždy založen na stejném principu a je vcelku jedno, z jakého materiálu jsou baňky vyrobeny. Z masážní baňky je odstraněn kyslík a způsoben podtlak. Baňky je ideální používat v kombinaci s masáží.