Čističky vzduchu

Vysoce kvalitní německé čističky vzduchu značky Aernovir využívající studenou plazmu, která vytváří jedinou účinnou ochranu před nekontrolovatelným šířením virů, bakterií a patogenů. Jedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek.
Plazmové čističky vzduchu jsou nejmodernější přístroje používané k dezinfekčnímu čištění vzduchu ve zdravotnických provozech, v uzavřených a frekventovaných prostorech. Všechny typy Aernoviru jsou jednoduché na obsluhu, nenáročné na údržbu, mají nízké provozní náklady a hlavně jsou vysoce účinné. 
Při použití ventilátorové plazmové čističky vzduchu Aernovir je vzduch veden definovanou rychlostí nejdříve přes HEPA filtr, pak projde plazmovým polem a vychází přes speciálně vyrobený čistící blok s aktivním uhlím. Maximální optimalizace dezinfekčního procesu čištění vzduchu prokazatelně snižuje riziko infekce. Proto je důležité zvolit správný typ přístroje pro dezinfekci vzduchu dle velikosti prostoru. Pro klinické čištění jsou kvantita a kvalita plazmového pole a zároveň přesná koordinace aerodynamických toků rozhodující pro zajištění nezbytného času pro kontakt vzduchu s plazmatickým polem.