Čističky vzduchu

Vysoce kvalitní německé čističky vzduchu značky Aernovir využívající studenou plazmu, která vytváří jedinou účinnou ochranu před nekontrolovatelným šířením virů, bakterií a patogenů. Jedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek.
Plazmové čističky vzduchu jsou nejmodernější přístroje používané k dezinfekčnímu čištění vzduchu ve zdravotnických provozech, v uzavřených a frekventovaných prostorech. Všechny typy Aernoviru jsou jednoduché na obsluhu, nenáročné na údržbu, mají nízké provozní náklady a hlavně jsou vysoce účinné. 
Při použití ventilátorové plazmové čističky vzduchu Aernovir je vzduch veden definovanou rychlostí nejdříve přes HEPA filtr, pak projde plazmovým polem a vychází přes speciálně vyrobený čistící blok s aktivním uhlím. Maximální optimalizace dezinfekčního procesu čištění vzduchu prokazatelně snižuje riziko infekce. Proto je důležité zvolit správný typ přístroje pro dezinfekci vzduchu dle velikosti prostoru. Pro klinické čištění jsou kvantita a kvalita plazmového pole a zároveň přesná koordinace aerodynamických toků rozhodující pro zajištění nezbytného času pro kontakt vzduchu s plazmatickým polem. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení