Čističky vzduchu

Nejprodávanější

3 položek celkem
Aernovir Premium, plazmová čistička vzduchu
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
145 000 Kč

Dezinfekční čistění vzduchu pomocí studené plazmy. Nejmodernější plazmová čistička Aernovir Premium je určena pro větší prostory, čistící kapacita je 500m3/h.

AERNOPRE
Aernovir Basic, plazmová čistička vzduchu
Novinka Tip
78 490 Kč

Dezinfekční čistění vzduchu pomocí studené plazmy. Nejmodernější plazmová čistička Aernovir Basic je základní model pro menší prostory, čistící kapacita je 115m3/h.

AERNOB
Aernovir Mobile, mobilní plazmová čistička vzduchu
Novinka
72 000 Kč

Dezinfekční čistění vzduchu pomocí studené plazmy. Nejmodernější plazmová čistička Aernovir Mobile je přenosné zařízení, čistící kapacita je 115m3/h.

AERNOMOB
Vysoce kvalitní německé čističky vzduchu značky Aernovir využívající studenou plazmu, která vytváří jedinou účinnou ochranu před nekontrolovatelným šířením virů, bakterií a patogenů. Jedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek.
Plazmové čističky vzduchu jsou nejmodernější přístroje používané k dezinfekčnímu čištění vzduchu ve zdravotnických provozech, v uzavřených a frekventovaných prostorech. Všechny typy Aernoviru jsou jednoduché na obsluhu, nenáročné na údržbu, mají nízké provozní náklady a hlavně jsou vysoce účinné. 
Při použití ventilátorové plazmové čističky vzduchu Aernovir je vzduch veden definovanou rychlostí nejdříve přes HEPA filtr, pak projde plazmovým polem a vychází přes speciálně vyrobený čistící blok s aktivním uhlím. Maximální optimalizace dezinfekčního procesu čištění vzduchu prokazatelně snižuje riziko infekce. Proto je důležité zvolit správný typ přístroje pro dezinfekci vzduchu dle velikosti prostoru. Pro klinické čištění jsou kvantita a kvalita plazmového pole a zároveň přesná koordinace aerodynamických toků rozhodující pro zajištění nezbytného času pro kontakt vzduchu s plazmatickým polem.