Kompenzační pomůcky

7 položek celkem
Besco Čtyřbodové chodítko skládací
1 890 Kč

Skládací odlehčené čtyřbodové krokovací chodítko značky Besco.

RIQ-WA17
Besco Čtyřkolové chodítko odlehčené, skládací
4 390 Kč –0 %
4 350 Kč

Pro lepší mobilitu je tu praktické čtyřkolové chodítko, které lze lehce složit. Besco chodítko je stabilní a má odlehčenou konstrukci.

RIQ-WA78
Besco Duralová hůl anatomická
249 Kč

Oporu při nejisté chůzi Vám poskytne naše hůl z duralu. Duralová anatomická hůl značky Besco má nastavitelnou výšku 67 - 90cm.

WA10
Besco Dvoukolové chodítko skládací
1 990 Kč

Praktické chodítko pro větší mobilitu. Jakmile se hybnost zlepší a krokovací chodítku Vám již nestačí, je vhodné začít využívat dvoukolové skládací chodítko.

RIQ-WA21
Besco Sedačka do sprchy
1 190 Kč

Sedačka do sprchy či vany pro snadnější osobní hygienu. Sedačka do sprchy značky Rehabiq je opatřena protiskluzovými gumovými koncovkami všech nohou.

RIQ-BS019
Besco Sedačka do sprchy s výřezem a opěrkou
1 350 Kč

Pro samostatnost a bezpeční při osobní hygieně. Sedačka do sprchy s opěrkou zad od značky Besco.

BES-BS023
Besco Sedačka do vany závěsná
1 250 Kč

Velice praktická pomůcka pro všechny, kteří nemohou nebo si nechtějí ve vaně sednout. Závěsná sedačka do vany značky Besco je vhodná pro osoby s maximální hmotností do 120kg.

RIQ-BS018A

Naše kompenzační pomůcky ulehčují život těm, kteří to opravdu potřebují. Pomáhají překonávat jistá omezení a mohou pomoci k nezávislosti i samostatnosti. Každý z nás se jednou ocitne v pozici, že bude potřebovat nějakou kompenzační pomůcku. Rádi Vám poradíme, jaká kompenzační pomůcka je pro Vás nejlepší.