Besco Čtyřbodové chodítko skládací

1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Skládací odlehčené čtyřbodové krokovací chodítko značky Besco.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odlehčené chodítko je vhodným doplňkem pro seniory a vlastně pro všechny osoby s omezenou hybností. Krokovací chodítko slouží, jak už sám název napovídá, hlavně pro bezpečný pohyb na kratší vzdálenosti nebo přesun v interiérech.

Ve chvíli, kdy už Vám nohy neslouží, tak jak by měly, nebo máte problémy se stabilitou, může Vám chodítko značně ulehčit běžné denní aktivity. Besco čtyřbodové chodítko lze jednoduše složit, při transportu nebo při nevyužití nezabírá zbytečně místo a je opravdu skladné. Možnost nastavení výšky v krocích po 2,5 cm, ergonomické rukojeti, čtyři pevné opěrné body a koncovky opatřené protiskluzovými nástavci pro maximální bezpečí při chůzi.

Skládací čtyřbodové chodítko Besco slouží k podpoře chůze u osob se sníženou pohyblivostí a k podpoře rovnováhy. Chůze se čtyřbodovým chodítkem zajišťuje podporu a eliminuje riziko pádu. Opora uživatele této kompenzační pomůcky je z obou stran. Naše chodítko je široké právě tak, aby Vám poskytlo potřebnou oporu a prostor pro nohy při chůzi, ale zároveň umožňuje neomezený pohyb i v pohodlí domova (v menších interiérech, dveře 60 cm apod.).

Besco čtyřbodové chodítko skládací má 4 pevné nohy, kde lze krokově pohodlně nastavit výšku. Konce nohou jsou opatřeny protiskluzovými gumovými nástavci. Obecně jsou chodítka čtyřbodová vhodná hlavně pro kratší vzdálenosti.  Při pohybu je nutné celé chodítko mírně nadzdvihnout a pak teprve provádět krok. Po krátké době se stává používání chodítka během chůze intuitivní.

5 důvodů, proč si koupit Besco čtyřbodové chodítko skládací

  • Nízká hmotnost
  • Vysoká stabilita
  • Bezpečnost (4 opěrné body, protiskluzové koncovky)
  • Nastavitelná výška
  • Malé rozměry při složení

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Výška chodítka: 80 - 98 cm
Šířka chodítka: 59 cm
Vnitřní šířka chodítka: 43 cm
Hloubka chodítka: 47 cm
Rozměr složeného chodítka V x Š x H: 80 x 59 x 10 cm
Hmotnost chodítka: 2,3 kg
Počet výškových poloh: 8
Nosnost chodítka: 110 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: