7 položek celkem
Theragun PRO, Masážní přístroj
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 16 490 Kč –16 %
13 890 Kč

Bezkonkurenční svou účinností, designem, moderní aplikací, kvalitou zpracování a mnoho dalších argumentů dělá z Theragunu 4.generace světovou jedničku na poli masážních...

PRO-PKG-EU
Theragun Wave Roller, Vibrační masážní válec
4 490 Kč

Nejlepší vibrační masážní válec pro uvolnění fascií, zahřátí svalů a urychlení regenerace. Další vychytávka od Theragun s 5ti rychlostmi a možností využití aplikace Therabody.

WAVEROLLER-PKG-EU
Theragun Elite, Masážní přístroj
Novinka
11 999 Kč –17 %
9 990 Kč

Nový přístroj pro perkusivní terapii s vylepšenými funkcemi a aplikací pro maximální regeneraci a uvolnění.

ELITE-PKG-BLK-EU
Normatec Pulse 3.0 - kompresní lymfodrenážní kalhoty
Novinka
ZDARMAZDARMA 25 990 Kč –2 %
25 490 Kč

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec 3.0 přinášejí ještě rychlejší zahřátí a regeneraci svalů.

NORMT3
Theragun Mini, Masážní přístroj
5 499 Kč

Kompaktní a výkonný - to je Theragun mini, který Vám poskytne kvalitní masáž kdykoliv a kdekoliv.

MINI-PKG-EU
Theragun Prime, Masážní přístroj
9 499 Kč –26 %
6 990 Kč

Theragun Prime je přístroj 4. generace pro využití perkusivní terapie k rychlejší regeneraci a maximálním sportovním výkonům.

PRIME-PKG-EU

V této kategorii naleznete nejmodernější přístroje na kvalitní masáž. Pro sportovce a aktivní lidi jsou určitě velmi zajímavé fasciální válce a pomůcky na fasciální masáž s vibračním jádrem. Intenzita masáže je daleko vyšší, lze ji i regulovat v několika krocích. Tyto masážní přístroje jsou spojením hloubkové a vibrační masáže, připraví Vaše svaly a fascie na maximální výkon. Stejně účinné ale jsou i v rámci regenerace po sportovním výkonu. Může se jednat o různé fasciální vibrační válce, vibrační koule nebo masážní pistole.

Další samostatnou kapitolou jsou přístroje perkusivní terapie nebo-li tzv. masážní pistole. Vysokofrekvenční speciální masážní přístroje s vysokou amplitudou podobající se rázové vlně ulevují od bolesti, urychlují regeneraci a zahřívají svaly. Tuto novinku využívají sportovci po celém světě a jejich terapeuti.