KOLOIDNÍ STŘÍBRO, ZLATO, ZINEK

6 položek celkem
Koloidní stříbro ústní sprej 115 ml
219 Kč –15 %
186 Kč

Demineralizovaná voda s koloidním stříbrem v praktickém spreji pro rychlou dezinfekci ústní dutiny. Výborný antibakteriální pomocník v časech nachlazení a chřipek.

73US
Kotvičník zemní s koloidním stříbrem - tinktura
204 Kč

Kotvičník zemní s obsahem koloidního stříbra díky léčivým účinkům příznivě působí na mnoho životních funkcí. Navíc koloidní stříbro působí jako přírodní antibiotikum a má...

68K
Koloidní zinek s myrrhou
344 Kč

Speciální koloidní zinek s myrrhou se silnými antioxidačními účinky.

79
Koloidní zlato 500ml plastová lékovka
1 670 Kč

Vysoce účinné koloidní zlato s blahodárnými účinky na organismus.   

80Z
Koloidní stříbro 500 ml plastová lékovka
374 Kč

Vysoce kvalitní koloidní stříbro, které působí jako '' přírodní antibiotikum" proti bakteriím, virům, parazitům a plísním.

80
Kozí mýdlo s koloidním stříbrem 75 g
99 Kč

Speciální produkt s koloidním stříbrem s antibakteriálním a regeneračním účinkem. Ručně vyráběné mýdlo pro maximální možnou čistotu rukou a zároveň skvělou regeneraci pokožky.

90

V této kategorii Vám nabízíme kvalitní koloidní stříbro, koloidní zlato a koloidní zinek v různých variantách od dlouholetého kontrolovaného českého výrobce. V nabídce naleznete mýdla, tinktury, roztoky, krémy atd. v kombinaci s koloidním stříbrem, koloidním zlatem a koloidním zinkem. Zbavte se nejrůznějších zdravotních problémů pomocí koloidních roztoků stříbra, zlata či zinku.