Kotvičník zemní s koloidním stříbrem - tinktura

204 Kč 168,60 Kč bez DPH
Na dotaz

Kotvičník zemní s obsahem koloidního stříbra díky léčivým účinkům příznivě působí na mnoho životních funkcí. Navíc koloidní stříbro působí jako přírodní antibiotikum a má antibakteriální účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotvičník zemní s koloidním stříbrem - tinktura

 

Kotvičník zemní je jednoletá bylina, která obsahuje vysokou hladinu rostlinných fotosterolů, což můžeme nazvat jako „anabolické steroidy“ rosltin. Účinné látky najdeme ve všech částech Kotvičníku (plody, stonek, kořeny atd…), proto se ke zpracování využívá celá rostlina. Díky svému širokému spektru charakteristických vlastností, působí jeho léčivé účinky na mnoho životních funkcí. Asi nejvýrazněji ovlivňuje pohlavní touhy, které směřují k dosažení intenzivnější slasti. Také  zvyšuje hladinu hormonů v těle, u mužů je to hlavně testosteron a to až o 30% , u žen se jedná o estrogen. Proto můžeme Kotvičník zemní využít pro zlepšení mužské potence a plodnosti, v pokročilejším věku pak pomáhá při stařecké hyperplasii prostaty a v mládí při prostatismu. U žen snižuje negativní klimakterické příznaky. Je dobrým močopudným prostředkem, hlavně při onemocnění ledvin a močových cest. Dokáže však i rozpustit močové kaménky, snížit inkontinenci a tlumit bolest při močení. Také bylo vědecky dokázáno, že kotvičník dokáže způsobit velký nárůst svalové hmoty na úkor tuků!  S tím souvisejí další příznivé účinky v oblasti trávicího traktu, jako je například snížení hladiny tuků a cholesterolu v krvi o 25 – 30%, čištění a zvýšení činnosti jater, podpora tvorby žlučových šťáv, zlepšení střevní peristaltiky či výrazné žlučopudné a žlučotvorné působení. U problémů oběhové soustavy jistě velice potěší, že tlumí tachykardii a prodlužuje diastolu, zlepšuje krevní oběh (rozšiřuje cévy a snižuje krevní tlak), napomáhá při léčení angíny pectoris a srdeční ischemie, je velmi účinný jako antisklerotikum (tzn. že napomáhá při léčbě aterosklerózy), při vychýlení normalizuje krevní srážlivost (snížením lipidů a β - lipoproteinů) a kladně působí jako podpůrný prostředek při diabetu II. typu (nezávislý na inzulínu!). Kotvičníková tinktura dokáže však pomoci a při běžných nemocech jako je ušní šelest nebo závrať, zánět v ústní dutině (kloktání čaje), lumbalgo (ústřel v bederní oblasti) nebo napomáhá při regeneraci a tonizaci těla po těžkých nemocech, při boji proti akné a hlavně zlepšuje náladu a sebedůvěru, kterou v této době velmi potřebujeme! Koloidní stříbro je vlastně „ přírodní antibiotikum“, protože zabraňuje bakteriálním zánětům a infekcím a nevzniká na něj závislost, tudíž tělu neškodí! Tinktura kotvičníku zemního a koloidního stříbra snižuje hladinu sodíku a brání zadržování tekutiny v těle, tím může působit analgeticky.

            Používání kotvičníkové tinktury s koloidním stříbrem je velice jednoduché, jediné co se musí pohlídat je, aby došlo k požití nejméně 2 hodiny po jídle a nebo půl hodiny před jídlem. Pokud kotvičník slouží k prevenci dávkuje se 2x denně 20 kapek, při nemoci je dávkování 3x denně 25 kapek. Tinktura se může zapít vodou, čajem a nebo se přidá do jiné tekutiny, která je následně vypita. Tímto způsobem se pokračuje 2 měsíce v kuse a poté se na 1 – 2 týdny doporučuje přestávka. Pozor tinktura je nevhodná pro malé děti, těhotné a kojící ženy!

Doplňkové parametry

Kategorie: KOLOIDNÍ STŘÍBRO, ZLATO, ZINEK
Objem: 50ml
Typ: přírodní, antibakteriální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: