Představujeme Vám nového českého výrobce na wellea.cz

U nás na wellea.cz se neustále snažíme rozšiřovat nabídku o nové kvalitní produkty a proto Vám představujeme další novinky, které ulehčí život Vám i Vašim blízkým.

Tentokrát Vám přinášíme novinky od české značky Rehabiq, která je známa svojí kvalitou a především tím, že vyvíjí různé rehabilitační, kompenzační a ortopedické pomůcky za rozumnou cenou.

 

Rehabiq

 

Balanční čočka RehabiqJednou z novinek je balanční podložka ve tvaru čočky, která je výbornou cvičební pomůckou zlepšující koordinaci a držení celého těla. Je také vhodná pro všechny věkové kategorie. 

 

 

Masážní kopule Rehabiq

 

Další novinka se skvěle hodí pro masáž chodidel. Jde o balanční podložku ve formě kopule, která je naplněna vzduchem přičemž nestabilitu lze regulovat jehlovým ventilkem. Díky textuře kopule se nemusíte bát uklouznutí, a tak jí mohou používat nejen dospělý, ale i děti.

 

Rehabiq Bederní opěrka

 

 

 

 

Dlouhé sezení v kanceláři, doma nebo i v autě způsobuje bolesti zad a beder. Proto značka Rehabiq ve spolupráci s terapeuty vyvinula bederní opěrku, která se díky ergonomickému tvaru dokonale přizpůsobí páteři a bude jí poskytovat pevnou oporu. Bederní opěrka je k dispozici ve dvou variantách: Rehabiq Bederní opěrka, měkká nebo Rehabiq Bederní opěrka, tvrdá.

 

Rehabiq Overball

 

 

Pro každého, kdo si chce zpevnit tělo a přitom zlepšit celkovou kondici je tady Rehabiq Overball - univerzální cvičební míč. Díky jeho kopaktní velikosti ho můžete použít jak doma tak i v práci.

 

 

 

Zaujaly Vás tyto novinky? Podívejte se i na další produkty od značky Rehabiq

Masážní pomůcky Rehabiq

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení