Představujeme Vám nového českého výrobce na wellea.cz

U nás na wellea.cz se neustále snažíme rozšiřovat nabídku o nové kvalitní produkty a proto Vám představujeme další novinky, které ulehčí život Vám i Vašim blízkým.

Tentokrát Vám přinášíme novinky od české značky Rehabiq, která je známa svojí kvalitou a především tím, že vyvíjí různé rehabilitační, kompenzační a ortopedické pomůcky za rozumnou cenou.

 

Rehabiq

 

Balanční čočka RehabiqJednou z novinek je balanční podložka ve tvaru čočky, která je výbornou cvičební pomůckou zlepšující koordinaci a držení celého těla. Je také vhodná pro všechny věkové kategorie. 

 

 

Masážní kopule Rehabiq

 

Další novinka se skvěle hodí pro masáž chodidel. Jde o balanční podložku ve formě kopule, která je naplněna vzduchem přičemž nestabilitu lze regulovat jehlovým ventilkem. Díky textuře kopule se nemusíte bát uklouznutí, a tak jí mohou používat nejen dospělý, ale i děti.

 

Rehabiq Bederní opěrka

 

 

 

 

Dlouhé sezení v kanceláři, doma nebo i v autě způsobuje bolesti zad a beder. Proto značka Rehabiq ve spolupráci s terapeuty vyvinula bederní opěrku, která se díky ergonomickému tvaru dokonale přizpůsobí páteři a bude jí poskytovat pevnou oporu. Bederní opěrka je k dispozici ve dvou variantách: Rehabiq Bederní opěrka, měkká nebo Rehabiq Bederní opěrka, tvrdá.

 

Rehabiq Overball

 

 

Pro každého, kdo si chce zpevnit tělo a přitom zlepšit celkovou kondici je tady Rehabiq Overball - univerzální cvičební míč. Díky jeho kopaktní velikosti ho můžete použít jak doma tak i v práci.

 

 

 

Zaujaly Vás tyto novinky? Podívejte se i na další produkty od značky Rehabiq

Masážní pomůcky Rehabiq