Rehabiq Overball, 25 cm, modrý

Novinka Tip
Značka: Rehabiq
220 Kč –9 %
Rehabiq Overball, 25 cm, modrý
220 Kč –9 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Univerzální cvičební míč Rehabiq Overball je vhodný pro každého, kdo si chce zpevnit tělo, zlepšit celkovou kondici nebo posílit horní i dolní končetiny. Můžeme ho využít také jako podkladovou pomůcku při delším cestování v autě, vlaku nebo letadle. Rehabiq Overball má průměr 25 cm a je v modré barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rehabiq overball – je univerzální cvičební pomůcka vhodná pro každého. Overball můžete použít při cvičení na zpevnění středu těla, posílení končetin, rehabilitační cvičení, dechová cvičení nebo i při cvičení v rámci prevence zranění pohybového aparátu. S overballem díky jeho kompaktním rozměrům můžete cvičit nejen v rehabilitačním zařízením, ale můžete si ho vzít do posilovny, do tělocvičny nebo jednoduše cvičit doma. Cvičení s Rehabiq overballem napomáhá ke zlepšení kondice, koordinace, zvýšení síly a vytrvalosti, k odstranění svalových dysbalancí a k optimalizaci svalového napěti.

Cvičební míč Rehabiq vyrábíme v průměru 25 centimetrů, což je standardně nejvyužívanější rozměr cvičebních míčů. Díky této optimální velikosti je možné využít Rehabiq overball i jako podkladovou pomůcku při dlouhém cestování v autě, vlaku nebo letadle. Po úplném vyfouknutí je cvičební míč dokonale skladný a proto si jej s sebou můžete vzít prakticky kamkoliv. Ergonomický tvar overballu je mimo jiné vhodný ke korekci nesprávného sedu, který bývá velmi častou příčinou bolestí v dolní části zad. Vhodným cvičením s overballem je dokonce možné daným bolestem pohybového aparátu účinně předcházet.

Cvičební pomůcky Rehabiq jsou vyvinuty ve spolupráci se špičkovými terapeuty, aby se docílilo nejen prvotřídní kvality, ale také ideálních vlastností. Proto je také cvičební míč Rehabiq vyrobený ze speciálního neklouzavého materiálu, který je značně odolný vůči oděru a mechanickému poškození. Díky tomu je možné míč využít ke cvičení na různých typech povrchu beze strachu o poškození.

Proč si vybrat Rehabiq overball

 • Univerzální cvičební pomůcka
 • Ideální pro všechny druhy cvičení
 • Vhodný pro všechny věkové skupiny
 • Podporuje správné držení těla
 • Zlepšuje sílu, koordinaci a vytrvalost.
 • Neklouzavý povrch odolný vůči poškození
 • Kompaktní velikost vhodná i na cestování

Specifikace overballu Rehabiq

 • Průměr: 25 cm
 • Barva: modrá
 • Obsah balení: 1 ks
 • Složení: 62% DPHP (Di(2-propylheptyl) phthalate), 38% PVC

Návod na použití:
1. Vyjměte Rehabiq Overball z ochranného obalu.
2. Z nafukovacího otvoru vytáhněte plastový uzávěr.
3. Přiložte nafukovací otvor k ústům nebo použijte odpovídající nástavec pumpičky či kompresoru a postupně nafukujte overball na požadovanou pevnost.
4. Po dosažení požadované pevnosti opět uzavřete otvor pomocí plastového uzávěru.

UPOZORNĚNÍ:
Overball pravidelně omývejte mýdlovou vodou. Po umytí nechte míč uschnout. Skladujte při pokojové teplotě a v suchu. Neskladujte u zdroje tepla nebo na přímém slunci. Neaplikujte na povrch žádná rozpouštědla nebo ředidla. V případě ztráty pevnosti při častém použití overball znovu dofoukněte na požadovanou pevnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: