Dezinfekční prostředky

4 položek celkem
Mikasept Grand, 1 l
149 Kč

Tekutý dezinfekční koncentrát pro čistící a pro plošnou dezinfekci podlah, omyvatelných stěn, dlaždic, obkladů, nábytku.

Mikasoft, rozprašovač, 120 ml
64 Kč

Perfektní dezinfekční alkoholový přípravek k dezinfekci rukou a pokožky.

Mikasept sprej, rozprašovač, 120 ml
69 Kč

Dezinfekční alkoholový prostředek pro rychlou a účinnou dezinfekci malých ploch (lehátka, kosmetické pomůcky, rehabilitační a kosmetické pomůcky apod.).   

Incidin Liquid 1l
249 Kč

Dezinfekční prostředk v tekuté formě na alkoholové bázi od výrobce ECOLAB. Velmi rychlá a maximálně bezpečná dezinfekce ploch a předmětů. Široké spektrum účinnosti ho...

V této kategorii Vám nabízíme komplexní řešení hygieny ve Vaší provozovně. Dezinfekční prostředky jsou rozděleny na dezinfekci na ruce, na ošetření ploch a povrchů (stolky, lehátka) a na dezinfekci nástrojů/přístrojů (přístroje, balneologické vany). Dezinfekční prostředky od předního světového výrobce Vám poskytnou ucelené programy pro maximální čistotu Vašeho zařízení. Je pouze na Vás, zda budete využívat moderní bezdotykové dávkovače dezinfekce, jednorázové vlhčené dezinfekční utěrky nebo klasické rozprašovače a ubrousky. V naší nabídce si vybere opravdu každý. Zažádejte si o návrh dezinfekčního plánu právě pro Vaši praxi.