Dezinfekční ubrousky CaviWipes, 15,2 cm x 17,1 cm, 160 ks, dóza

Akce Tip
13 hodnocení
Značka: CAVI
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2023

Dezinfekční prostředek na vybavení vhodný i pro zdravotnická zařízení. Rychle a účinně ničí viry, bakterie MTB, MRSA a mykotické infekce. Ekonomické balení dezinfekčních ubrousků k jednorázové okamžité dezinfekci povrchů a nástrojů. Aktivní do 3 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá ochrana před nebezpečnými bakteriemi a viry aktivní do 3 minut. Mimořádně účinné dezinfekční ubrousky na povrchy a nástroje. Řada produktů Caviwipes zahrnuje produkty s nízkým obsahem alkoholu připravené k okamžitému použití, které neobsahují bělidla. Tyto produkty jsou doporučovány k použití na vybavení zdravotnických zařízení včetně jednotek intenzivní péče, novorozeneckých a dětských oddělení a zařízení pro léčbu dlouhodobě nemocných. Kvalitní jednorázové dezinfekční ubrousky Cavi jsou navrženy pro každodenní používání na zdravotnickém vybavení a pomáhají omezovat infekce. Dezinfekční ubrousky Caviwipes chrání před bakteriemi MTB způsobujícími tuberkulózu, virem HIV-1, viry HBV a HCV způsobujícími hepatitidu B a C a bakteriemi MRSA (zlatý stafylokok). Dezinfekční jednorázové ubrousky jsou aktuálně vhodné na ošetření všech povrchů či nástrojů proti šíření koronaviru. Produkty jsou kvalitní a připravené k okamžitému použití, ubrousky napuštěné dezinfekcí se netrhají, obal lze dobře uzavřít, dezinfekce nevysychá.

CaviWIpes jsou vhodné pro maximální hygienu provozů jako jsou: zdravotnická zařízení, masérny, lázeňské provozy, kosmetická studia, wellness, kadeřnictví či Barber Shopy. Dezinfikujte opakovaně všechny povrchy a nástroje pro maximální bezpečí Vás i Vašich klientů. Pokud používáte dezinfekční ubrousky pravidelně, doporučujeme chránit pokožku rukou jednorázovými rukavicemi. 

 

Proč používat dezinfekční ubrousky Caviwipes:

  • Neobsahují bělidla.
  • Ničí viry, bakterie a mykotické infekce do 3 minut.
  • Dlouhodobý účinek.
  • Výrobek má nízký obsah alkoholu a nenapadá povrchy.
  • Neobsahují formaldehyd.
  • Produkty jsou zcela bez zápachu.
  • Nedráždí a nejsou toxické.
  • Velmi kvalitní materiál dezinfekčních ubrousků, netrhají se a nemačkají.