KONOPNÉ PRODUKTY

3 položek celkem
Konopné mýdlo 75 g
79 Kč

Ručně vyráběné konopné mýdlo s antibakteriálním a regenračním účinkem.

73.1
Konopný protein 100% RAW v kvalitě BIO 500 g
483 Kč

Kvalitní konopný protein s jedinečnými nutričními hodnotami. 100% přírodní, bez konzervantů, barviv, přidaného cukru a bez lepku.

KP
Rašelinový zábal s konopným olejem 30x40 cm, 20 ks
429 Kč

Jednorázový rašelinový zábal s čistým konopným olejem pro maximální využití léčivého potenciálu obou přírodních látek při bolestech svalů, kloubů a řešení kožních problémů. Na...

43

Nabízíme Vám kvalitní produkty z legálního konopí. Jedná se o konopné produkty vyráběné s přísadami konopného oleje a extraktů z konopí. Suroviny pochází z domácí konopné farmy, kde jsou pěstovány a následně zpracovávány pouze certifikované odrůdy konopí. Konopné produkty jsou BIO a pocházejí z českého ekologického zemědělství. Konopný olej a konopný extrakt jsou vyráběny ze speciální odrůdy konopí, která se vyznačuje velmi nízkým obsahem tetrahydrocannabinolu (THC), ale naopak vysokým obsahem účinných cannabinoidů (CBD) s obrovským léčebným efektem. Konopné masti, oleje a tinktury nemají psychotropní účnky a nevzniká na nich závislost. Naše konopné produkty jsou proto používány při léčení různých onemocnění: roztroušená skleroza, parkinsonova nemoc, glaukom, diabetes, kožní choroby, psychické poruchy, závislosti na alkoholu, oparech, poúrazových artrózách, bércových vředech, lupénce, kožních alergiích, revmatu, zánětu šlach a kloubů atd.