Konopný protein 100% RAW v kvalitě BIO 500 g

483 Kč 399,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kvalitní konopný protein s jedinečnými nutričními hodnotami. 100% přírodní, bez konzervantů, barviv, přidaného cukru a bez lepku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopný protein 100% RAW v kvalitě BIO 500 g

 

Konopný protein pochází z BIO konopné farmy z certifikované české odrůdy Cannabis Sativa. Je zcela přírodní, takže neobsahuje žádné přidané konzervanty, barviva, cukry (ani sladidla), laktózy, pesticidy, herbicidy, geneticky modifikované látky atd… Dokonce neobsahuje ani žádné THC či jiné psychotropní látky. Další důležitou věcí je, že neobsahuje ani žádný pšeničný lepek, tudíž je vhodný i pro ty, kteří trpí celiakií. Vyznačuje se skvělými nutričními hodnotami. Ve 100 g konopného proteinu najdeme tyto vyvážené nutriční hodnoty:

 

 

Energetická hodnota 1.496 KJ / 357 kcal / 448,8 KJ
Bílkoviny 50 g
Sacharidy 7,8 g
Tuky 14,1 g
Nasycené mastné kyseliny 1,7 g
Polynenasycené mastné kyseliny 9,8 g
Omega-3 mastné kyseliny 2,0 g
Omega-6 mastné kyseliny 7,5 g
Mononenasycené mastné kyseliny 2,0 g
Omega-9 mastné kyseliny 1,8 g
Železo 25 mg
Magnesium 380 mg

 

Právě díky těmto vyváženým hodnotám, které jsou pro přirovnání podobné jako má například hovězí maso, je mohou využívat sportovci při tréninku, lidé, kteří vykonávají fyzicky náročnou práci nebo i pacienti, kteří jsou zesláblí z prodělané nemoci a třeba i trpí nechutenstvím. Dále to mohou konzumovat i lidé, kteří jedí pouze rostlinnou stravu jako jsou vegetariáni, vegani a další podobně zaměřené skupiny. Díky jeho nezávadnosti je vhodný i pro děti. V tomto výrobku je obsaženo až 30% bílkovin. Konopný protein nemá  nouzi ani o aminokyseliny, které lidské tělo tolik potřebuje. Kromě 12 neesenciálních aminokyselin, zde najdeme i 8 esenciálních, které se do těla dostávají pouze potravou, protože si je tělo nedokáže samo vyrobit. Najdeme zde i omega– 3 a omega- 6 mastné kyseliny, které jsou v harmonickém poměru a skvěle se doplňují. Konopný protein je důležitý pro správný růst kostí a svalů, hlavně u dětí. Dospělým pomáhá k tvorbě svalové hmoty na úkor tuků a tím i k lepšímu a efektivnějšímu formování postavy. Stačí když 1x denně rozmícháte jednu polévkou lžíci  ve 250 ml tekutin, může být džus, voda, nebo cokoli jiného. Takto připravený nápoj by se měl pít nejlépe před jídlem. U sportovců se dávkování pohybuje okolo dvou lžiček, alespoň 30 minut před tréninkem, 2x – 3x denně podle počtu tréninkových jednotek. Pro zpestření si můžete konopný protein přidat třeba do jogurtu, doladit nějakým ovocem a vznikne hned velmi zdravá svačinka.

Doplňkové parametry

Kategorie: KONOPNÉ PRODUKTY
Ks v kartonu: 6
Objem: 500g
Typ: 100% přírodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: