Masážní svíčky

10 položek celkem
Masážní svíčka Orientální, 100ml
149 Kč

Masážní svíčka Orientální, 100ml   Masážní svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.  Kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje,...

Masážní svíčka Levandule, 100ml
149 Kč

Masážní svíčka Levandule, 100ml   Masážní svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.  Kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje,...

Masážní svíčka Konopí, 100ml
149 Kč

Masážní svíčka Konopí, 100ml Masážní svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.  Kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje,...

cosiMed prodejní set masážních svíček - 18 x 40 g
5 382 Kč

Zvýhodněné distributorské balení masážních svíček cosiMed. 18 ks masážních svíček v prodejním displayi.

cosiMed masážní svíčka Japonská švestka - 40 g
349 Kč

Spojení teplého aroma masážního oleje s vůní asijské švestky a pečujícího včelího vosku posouvají tento masážní přípravek do kategorie wellness.

cosiMed masážní svíčka Broskev - 40 g
349 Kč

Spojení teplého aroma masážního oleje s vůní broskve a pečujícího včelího vosku posouvají tento masážní přípravek do kategorie wellness.

cosiMed masážní svíčka Karamel - 40 g
349 Kč

Spojení teplého aroma masážního oleje s vůní karamelu a pečujícího včelího vosku posouvají tento masážní přípravek do kategorie wellness.

cosiMed masážní svíčka Benátská noc - 40 g
349 Kč

Spojení teplého aroma masážního oleje a pečujícího včelího vosku posouvají tento masážní přípravek do kategorie wellness.

cosiMed masážní svíčka Vanilka - 40 g
349 Kč

Spojení teplého masážního oleje s vůní vanilky a pečujícího včelího vosku posouvají tento masážní přípravek do kategorie wellness.

cosiMed masážní svíčka Lotosový květ - 40 g
349 Kč

Spojení teplého masážního oleje s vůní lotosu a pečujícího včelího vosku posouvají tento masážní přípravek do kategorie wellness.

V této kategorii Vám přinášíme speciální materiál pro tento exkluzivní druh masáže. Masážní svíčka je v dostání v šesti různých vůních. Masážní svíčka je umístěna v kovovém obalu s praktickým odtokovým kanálkem, který zaručí přesné dávkování teplého masážního přípravku bez nechtěného úkapu vosku. Masáž svíčkou je wellness procedurou, při které se využívá spojení včelího vosku, aloe vera, kokosového oleje a esenciálních olejů. Již samotná teplota masážního přípravku, který poskytuje masážní svíčka, zvyšuje účinky samotné masáže. Pečující složky se vstřebávají do pokožky a ošetřují ji. Masážní svíčky nakoupíte buď v našem eshopu nebo je můžete přijít koupit do našich prodejen v Praze.