Dezinfekční ubrousky CaviWipes 17,5 cm x 22,5 cm, 45 ks

249 Kč 222,32 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Dezinfekční prostředek na vybavení a povrchy vhodný i pro zdravotnická zařízení. Rychle a účinně ničí viry a bakterie MTB, MRSA a mykotické infekce. Rychlá dezinfekce povrchů pomocí praktických jednorázových ubrousků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá ochrana před nebezpečnými bakteriemi a viry aktivní do 3 minut. Mimořádně účinné dezinfekční ubrousky na povrchy a nástroje. Řada produktů Caviwipes zahrnuje produkty s nízkým obsahem alkoholu připravené k okamžitému použití, které neobsahují bělidla. Tyto produkty jsou doporučovány k použití na vybavení zdravotnických zařízení včetně jednotek intenzivní péče, novorozeneckých a dětských oddělení a zařízení pro léčbu dlouhodobě nemocných. Kvalitní jednorázové dezinfekční ubrousky Cavi jsou navrženy pro každodenní používání na zdravotnickém vybavení a pomáhají omezovat infekce. Dezinfekční ubrousky Caviwipes chrání před bakteriemi MTB způsobujícími tuberkulózu, virem HIV-1, viry HBV a HCV způsobujícími hepatitidu B a C a bakteriemi MRSA (zlatý stafylokok). Dezinfekční jednorázové ubrousky jsou aktuálně vhodné na ošetření všech povrchů či nástrojů proti šíření koronaviru. Produkty jsou kvalitní a připravené k okamžitému použití, ubrousky napuštěné dezinfekcí se netrhají, obal lze dobře uzavřít, dezinfekce nevysychá.

CaviWIpes jsou vhodné pro maximální hygienu provozů jako jsou: zdravotnická zařízení, masérny, lázeňské provozy, kosmetická studia, wellness, kadeřnictví či Barber Shopy. Dezinfikujte opakovaně všechny povrchy a nástroje pro maximální bezpečí Vás i Vašich klientů. Pokud používáte dezinfekční ubrousky pravidelně, doporučujeme chránit pokožku rukou jednorázovými rukavicemi. 

 

Proč používat dezinfekční ubrousky Caviwipes:

  • Neobsahují bělidla.
  • Ničí viry, bakterie a mykotické infekce do 3 minut.
  • Dlouhodobý účinek.
  • Výrobek má nízký obsah alkoholu a nenapadá povrchy.
  • Neobsahují formaldehyd.
  • Produkty jsou zcela bez zápachu.
  • Nedráždí a nejsou toxické.
  • Velmi kvalitní materiál dezinfekčních ubrousků, netrhají se a nemačkají. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: