Besco Sedačka do vany závěsná

1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Velice praktická pomůcka pro všechny, kteří nemohou nebo si nechtějí ve vaně sednout. Závěsná sedačka do vany značky Besco je vhodná pro osoby s maximální hmotností do 120kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná sedačka do vany je kompenzační pomůcka pro všechny, pro které je náročné nebo nemožné se ve vaně posadit. Osoby se zhoršenou pohyblivostí potřebují ke zkvalitnění života pomůcky, které jim pomáhají řešit každodenní výzvy. Závěsné sedadlo do vany usnadňuje denní hygienu nejen pacientům s problémy s pohybovým aparátem, ale ulehčí život i seniorům nebo hůře pohyblivým osobám např. po operaci. Úplná nebo částečná samostatnost při hygieně je pro každého z nás velmi důležitá činnost, která se může přímo odrážet na psychickém a tím i zdravotním stavu.

Vyšší posez ve vaně je pohodlnější, nezatěžuje tolik kyčelní a kolenní klouby, zároveň se lépe ve vaně vstává. Výška sedáku je 11 cm pod úrovní okraje vany. Sedátko do vany se upevňuje pomocí ramen a pasuje do běžně dostupných van (šíře 51 - 63 cm).

Tento model nemá vysouvací ramena a je velmi stabilní. Besco vanová sedačka má kvalitní rám z eloxovaného hliníku a samotné sedadlo je vyrobeno z tvrzeného polypropylenu. Deska k sezení je perforována pro lepší odtok vody a její povrch se dobře čistí i dezinfikuje. Celý výrobek má díky použitým materiálům nízkou hmotnost a dlouhou životnost.

Pokud tedy hledáte stabilní kompenzační pomůcku, která Vám usnadní koupel či sprchování ve vaně, tak je závěsná sedačka do vany Besco jasnou volbou. Konce opěrných ramen jsou opatřeny tvrdou pryží, aby po povrchu sedátko neklouzalo a nezničilo její povrch. Používáním této pomůcky usnadníte sezení, ale zároveň je daleko snadnější z vany vstát a vystoupit, sprchování vsedě se tak stává bezpečnějším a méně náročným. Závěsné sedátko je vhodné používat i při koupeli dolních končetin, kdy z různých důvodů není vhodná celotělová koupel.

Jak si správně vybrat sedačku do vany?

  • Je důležité si zvolit mezi závěsnou sedačkou do vany klasickou a sedačkou s opěradlem
  • Zvolit produkt s dostatečnou nosností
  • Je nutné nejdříve změřit vnitřní rozměr vany (okraje)
  • Pokud si nejste 100% jisti, raději nám zavolejte. Rádi Vám pomůžeme vybrat správnou závěsnou sedačku do vany

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Šířka sedáku: 41 cm
Hloubka sedáku: 21 cm
Celková výška: 18 cm
Celková šířka v rozložení: 74 cm
Hmotnost: 1,1 kg
Nosnost: 120 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: