SKLZ Agility Trainer Pro, variabilní koordinační žebřík set 10

Novinka
2 hodnocení
Značka: SKLZ
3 119 Kč 2 577,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Sada 10 ks lichoběžníkových tréninkových pomůcek, které složíte do variabilního koordinačního žebříku. Zlepšete koordinaci a rychlost, vhodné na všechny povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sport není lineární. Neměl by být ani Váš trénink. Agility Trainer Pro Vám pomáhá k lepší koordinaci a zvýšení rychlosti. Se SKLZ Agility Trainer Pro neexistují žádné limity kreativity.

    • Navrženo pro křivočaré a přizpůsobitelné výcvikové vzory
    • Snižte si svůj reakční čas a přidejte rychlost ve všech směrech
    • Odolné a konstruované pro použití na jakémkoliv povrchu.
    • Dodává se v sadě 10 kusů s rukojetí

Rovnováha, rychlost a síla

Jedinečný lichoběžníkový design Agility Trainer Pro umožňuje dělat věci, které jiné podobné tréninkové pomůcky nemohou: umožňuje Vám trénovat hbitost, sílu a rychlost s pravými hratelnými pohyby. Sporty se nehrají v přímém směru, a teď ani Váš trénink.

Jakékoliv úhly

Agility Trainer Pro Vám umožňuje znovu vytvořit vzory, které se odehrávají ve sportu, což Vám pomůže vytočit vaše otočky a náhlé změny směru. Umožňuje přidat vícenásobnou rychlost a přesnou práci nohou, která může rychle změnit hru.

Odolný, pevný a protiskluzový

Odolný a postavený tak, aby držel pevně na jakémkoliv povrchu, včetně tvrdého dřeva, klasickém trávníku a umělé trávě. Agility Trainer Pro nebude klouzat ani jinak přerušovat Vaše tréninky. Je to tréninková pomůcka, kterou musí mít každý sportovec, jenž si chce zlepšit nejen svoji rychlost ale i celkovou práci nohou.