MUELLER Adjust-to-fit back support, bederní ortéza

Novinka
6 hodnocení
1 290 Kč –13 %
6617 MUELLER Adjust to fit Back support bederní ortéza welleaCZ
1 290 Kč –13 % 1 119 Kč 924,79 Kč bez DPH
Na dotaz

Efektivní a pohodlná ortéza na záda, poskytuje perfektní oporu bederní oblasti a ulevuje od bolesti. Moderní materiál neobsahuje latex ani neopren, je antimikrobiální, odvádí vlhkost a udržuje optimální tepelné klima. Zpevnění lze regulovat pomocí elastických popruhů. Vhodné pro celodenní používání. Univerzální velikost pro obvod pasu 50 - 101cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bederní pás Mueller Adjust-to-Fit® Back Support je vybaven vnitřními nastavovacími popruhy, jejichž cílem je zpevnění segmentu na míru. Speciální mřížkový materiál odvádí teplo i vlhkost a umožňuje tak celodenní komfortní nošení. Jednoduše vytáhnete celkem čtyři popruhy a získáte tak úplnou kontrolu nad zpevněním zad, které chcete dosáhnout.

Produktová řada Mueller Adjust-To-Fit® pomáhá zabránit dalšímu zranění tím, že omezuje rozsah pohybu a urychluje tak zotavení. Patentované, nastavitelné vnitřní popruhy poskytují komfortní zpevnění bederní oblasti a snadno se uchycují.

Bederní pás Mueller Adjust-to-Fit® je navržen tak, aby pomohl zmírnit bolesti bederní oblasti, které jsou výsledkem svalového napětí nebo únavy. Umožňuje omezený rozsah pohybu, ale zároveň poskytuje pevnou a pohodlnou podporu. Je ideální do práce nebo pro každodenní činnost.

Bederní pás Mueller Adjust-to-Fit® vyniká zejména:

Lehkým, prodyšným materiálem pro maximální pohodlí.
Komfortem při nošení - snadno se hodí i pod oblečení.
Je antimikrobiální a tedy odolný i proti zápachu.
Má jednoduché nasazování a sundavání.
Je hypoalergenní - není vyroben z latexu ani z neoprenu.
Jedna univerzální velikost pro obvod pasu 50,8 cm - 101,6 cm