Mueller Muellerhinge 2100 Knee Brace, ortéza na koleno

1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Ortéza Muellerhinge 2100 Knee Brace slouží k ochraně kolena před bočními nárazy ve všech pozicích a omezuje zranění z hyperextenze a poškození menisku. Stabilitu a stlačení poskytují pružné pásy, patentovaný kloub dovoluje téměř neomezený pohyb. Ortéza Muellerhinge je vhodná na obě kolena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mueller Muellerhinge 2100 Knee Brace je inovovaná ortéza na koleno. Speciální triaxiální patentovaný kloub o délce 30 cm umožňuje maximální přirozený pohyb kolene a zároveň kloubu poskytuje vyšší stupeň ochrany. Kolenní ortéza Mueller Muellerhinge je konstruována na ochranu kolenního kloubu před bočními nárazy a eliminuje výskyt zranění z hyperextenze.

Nová konstrukce nabízí prodlouženou část v oblasti stehna i lýtka, fixační pásy jsou pevnější a pomáhají držet kloubní pouzdro v požadované pozici. Patentovaný triaxiální kloub doslova mapuje pohyb kolene a umožňuje maximální mobilitu. Materiál byl zesílen v namáhaných částech produktu aby byla docílena delší životnosti ortézy. Tato ortéza na koleno je určena pro obě kolena, má univerzální velikost (obvod kolena 25 cm - 66 cm) a je v černé barvě.

Vlastnosti ortézy na koleno Mueller Muellerhinge 2100 Knee Brace

  • Speciální patentovaný kloub umožňující maximální přirozený pohyb
  • Chrání koleno před bočními nárazy
  • Vhodná pro rehabilitaci po zranění, při kontaktních sportech nebo jako podpora kolene
  • Zesílený materiál v nejnamáhanějších částech
  • Maximální úroveň podpory
  • Univerzální velikost (obvod kolena 25 - 66 cm)
  • Vhodná pro obě kolena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: