SKLZ Trainer Mat, cvičební podložka 183 cm x 61 cm x 0,5 cm

1 049 Kč –4 %
SKLZ Trainer Mat
1 049 Kč –4 % 999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Podložka na cvičení z odolného materiálu s vyobrazením 21 cviků pro zvýšení síly, rychlosti, výbušnosti i flexibility. SKLZ Trainer Mat je určená pro všechny druhy cvičení a nabízí max.pohodlí. Perfektní tréninková pomůcka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tréninková pomůcka byla navržena za pomoci špičkových kondičních trenérů od SKLZ. Přímo na podložce je vyobrazeno 21 základních cvičení pro zvýšení síly, pružnosti, rychlosti, hbitosti a výbušnosti. Začlenění těchto cvičení do každodenního tréninku také podporuje zotavení svalů a eliminujte možnost poranění. Kompaktní rozměr 180cm x 60cm, tloušťka 0,5cm pro maximální pohodlí a všestrannost. Jednoduše srolovatelná a přenosná.

Cvičte, abyste byli silnější

S 21 pojmenovanými cviky a jasnými vizuálními ukázkami, jak postupovat správně, nabízí SKLZ Trainer Mat opravdové celodenní cvičení s osvědčenými výsledky v jednom pohodlném designu.

Zaměřte se na svaly

Vědět, na které svaly se zaměřit, pomáhá zlepšit Vaše výsledky. To je důvod, proč Vám srozumitelné ilustrace SKLZ Trainer Mat přesně ukazují, které svalové skupiny jsou zapojeny v každém cviku.

Sestavy, opakování a ověřené výsledky

Podrobný program SKLZ Trainer Mat zahrnuje opakování, sety a časy, které potřebujete k plnohodnotnému tréninku celého těla - vše v jedné pohodlné tréninkové pomůcce. Využijte její patentovaný program, abyste vytvořili tělo, které chcete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: