Dezinfekční tekuté mýdlo s Tea Tree olejem - 500ml

Novinka Tip
Značka: Botanico
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Vyprodáno

Kvalitní dezinfekční tekuté mýdlo ke každodenní hygieně rukou. Mýdlo je obohaceno o Tea Tree olej (přírodní olej z čajovníku australského) a je vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou. Český výrobek, žádná Čína.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní dezinfekční tekuté mýdlo vhodné pro všechny terapeuty, maséry a pracovníky ve wellness. Tento přípravek na hygienu rukou je velmi účinný v hubení choroboplodných zárodků a zároveň má antiseptické vlastnosti. Mýdlo je hypoalergenní a obsahuje i hydratační složky, proto je vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou. Po každém umytí rukou pomocí dezinfekce doporučujeme použít krém na ruce nebo ideálně nějaký kvalitní přírodní vyživující krém jako je např. kokosový olej. Toto tekuté mýdlo obsahuje vzácný olej Tea Tree. Botanico tekuté dezinfekční mýdlo je šetrné k pokožce rukou a nedá se srovnávat s univerzálními dezinfekcemi na povrchy i pokožku. Tyto nyní hojně prodávané dezinfekce při pravidelném používání pokožce rukou úplně neprospívají.

Potřebujete ozdravnou kůru o pokožku rukou? Dopřejte si maximální péči ve formě parafínového zábalu na ruce. Vše pro péči o Vaše ruce najdete v našem sortimentu v prodejní sekci PARAFÍN.

Pro maximální zajištění hygienického standardu Vaší ordinace nezapomínejte na dezinfekci povrchů a nástrojů. K tomuto účelu nabízíme produkty CAVI, což jsou dezinfekční přípravky a dezinfekční ubrousky s maximálním účinkem používané ve zdravotnictví. Doporučujeme zároveň používat jednorázová hygienická prostěradla a podložky.

Správný postup mytí rukou dezinfekčním tekutým mýdlem

Ideální je bezdotykový systém dávkování mýdla i vodovodní baterie. Proces hygieny rukou by měl trvat cca 1- 2 minutu a zde je jednoduchý návod, jak správně používat dezinfekční tekuté mýdlo:

a) Dejte si ruce pod proud teplé vody.

b) Použijte dostatečný objem mýdla na celou plochu rukou.

c) Krouživými pohyby rozetřete dezinfekční mýdlo na obě dlaně.

d) Pravou rukou vmasírujte mýdlo do hřbetu levé ruky i mezi prsty. Toto opakujte i druhou rukou.

e) Třete dlaně o sebe s roztáhlými prsty, aby se mýdlo dostalo na všechny místa na prstech.

f) Vrchní stranu prstů jedné ruky vložte do druhé dlaně a mněte. 

g) Krouživě třete sevřené prsty pravé ruky v levé dlani a poté ruce vystřídejte. Tento pohyb pomůže odstranit špínu z konečků prstů a spoza nehtů.

h) Důkladně si opláchněte obě ruce pod tekoucí teplou vodou. Na utření použijte jednorázový ručník, pomocí kterého i pak vypněte vodu (kohoutek, páka).

 

Návod jak si správně mýt ruce včetně přehledných obrázků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: