České jednorázové nanoroušky, 50 ks + krém proti oděru nosu při nošení roušky zdarma

Novinka
4 hodnocení
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.10.2020

Český unikátní výrobek, zdravotnický prostředek, nesrovnatelná účinnost s běžně prodávanými rouškami (účinnost srovnatelná s ochrannými prostředky FFP3), 12 hodinová testovaná ochrana. Toto nejsou respirátory na stavbu z Číny, ani rouška na 20 minut s minimální ochranou. Balení obsahuje 50 ks = 600 hodin kvalitní ochrany. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

České jednorázové nanoroušky mají vysokou filtrační účinnost a zachytí 99,9 % virů, bakterií a jiných škodlivých látek. Jsou tak významnou pomůckou při ochraně proti koronaviru. Materiál je vyroben z laminátu polypropylenu a střední vrstva je z nanovláken. Garantovaná doba použití nanoroušky je až 12 hodin. České jednorázové nanoroušky jsou vysoce prodyšné a umožní snadné dýchání, což nejlépe ocení pracovníci výrobních provozů. Výrobce je členem české nanoasociace. Roušky jsou schválené jako zdravotnické prostředky a pokud potřebujete roušku pro Vaše zaměstnance na celý pracovní den, tak jsou nanoroušky skvělým a ekonomickým řešením. 

Jedna rouška na směnu? Díky patentovanému materiálu je rouška prodyšná a účinnější než většina respirátorů na trhu a opravdu Vás ochrání až 12 hodin.

Pokud nosíte pravidelně ochranu dýchacích cest jako je rouška, ústecka, respirátor, štít, brýle apod., chraňte svou pokožku proti podráždění a používejte k tomu určený NAQI Body Screen. Ochranný krém pro eliminaci podráždění pokožky při nošení roušky.

Vlastnosti české jednorázové nanoroušky

  • Zachytí 99,9 % virů a bakterií
  • Umožňuje snadné dýchání a je vysoce prodyšná
  • Vhodná do výrobních provozů
  • Garantovaná doba účinnosti je 12 hodin
  • Jednorázové použití
  • Neobsahuje toxické látky
  • Balení po 50ti kusech
  • Vyrobeno kompletně v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: