GARMIN VÍVOFIT JUNIOR

3 hodnocení
Značka: Garmin
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Na dotaz

Po úspěchu řady Vívofit je tu další skvělý produkt, který nadchne všechny moderní rodiče. Garmin Vívofit JUNIOR je první monitorovací nárámek pro děti. Motivujte své děti k pravidelnému pohybu a vyžeňte je od počítačů a televizorů na čerstvý vzduch! K dostání ve variantách: Flowers (kytičky pro holčičky), Lava (žhavá láva) a Camo (maskáč…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský monitorovací náramek Garmin Vívofit Junior obsahuje baterii s výdrží minimálně rok. Velikost náramku je do max.obvodu ruky 13,5 cm.
Co vlastně takový náramek umí?
- Počítá a zobrazuje počet ušlých kroků za den.
- Monitoruje spánek a jeho kvalitu.
- Motivuje k pravidelnému pohybu/sportování.
- Hodinky, stopky, odpočítávání apod.
- Bluetooth Smart pro přenos do MT.
- Různé aplikace Vívofit Junior.
- Při lenošení výzva k pohybu.
- Systém promyšleného úkolování a možnost zábavného odměňování.
Barevné varianty:
Garmin Vívofit Junior Flowers (kytičky pro holčičky),
Garmin Vívofit Junior Lava (žhavá láva)
Garmin Vívofit Junior Camo (maskáč digital pro vojáky z budoucnosti).

 
 

Garmin Vívofit Junior v praxi

Garmin vívofit junior je malý inteligentní náramek pro děti, který při nošení na ruce monitoruje denní pohybové aktivity, nachozené kroky, počet minut strávených intezivním pohybem, kvalitu a délku spánku. To vše mohou rodiče snadno kontrolovat na svém mobilním telefonu s nainstalovanou aplikací vivofit jr., která je k dispozici ke stažení a používání zcela zdarma. 
Kromě toho mají rodiče možnost v aplikaci vytvářet svým ratolestem denní úkoly, za jejichž plnění získávají děti virtuální penízky, které následně po našetření mohou proměnit za odměny dle Vašeho vlastního uvážení. V aplikaci můžete mít přihlášeno více náramků a každému náramku přidělíte jméno podle toho, které z dětí je jeho nositelem. Máte tak k dispozici přehledné srovnání, jak si děti mezi sebou vedou v plnění úkolů, v počtu nachozených kroků a kolik minut denně strávily intenzivním pohybem. 
To zároveň podpoří i jejich zdravé soupeření a soutěživost, obzvlášť když budou za své úspěchy rozumně odměňovány. To ale není vše. V aplikaci je možno pokrok zobrazit formou hry krásně graficky zpracovaný na tzv. Adventure Trail - dobrodružné stezce - kde děti vidí svůj náskok před ostatními a s každým pokrokem na mapě stezky se odemknou obrázky se zvířatky a zajímavým povídáním. Do hry se může navíc zapojit celá rodina, i rodiče se svými náramky řady vívofit či vívosmart nebo hodinkami vívoactive, forerunner, fénix atd.
Další z funkcí, které vívofit junior nabízí je Timer - nastavitelný odpočet času pro jednotlivé úkoly a aktivity. Můžete tak svým dětem nastavit, kolik minut mají strávit čištěním zubů, kolik učením a děláním úkolů, kolik např. cvičením na klavír, kolik minut mohou strávit hraním si či sledováním televize a podobně. Děti na displeji uvidí graficky znázorněný odpočet a na konec odpočtu je upozorní zvukové upozornění. Stejným způsobem můžou být upozorněny např. i na to, kdy je čas jít spát. Náramek je přizpůsoben aktivnímu a hravému životu dětí, je odolný proti vodě, dešti, lze se s ním sprchovat i koupat v bazénku. S vyměnitelnou baterií vydrží v provozu déle jak 1 rok a není potřeba jej nabíjet. Řemínek náramku je velmi pružný a odolný, dodávaný v různobarevných variantách, velikostně uzpůsobený dětskému zápěstí. A pokud z něj děti vyrostou a bude jim již malý, lze použít řemínky k zařízení vívofit 3, které jsou s vívofit junior zcela kompatibilní.
Na displeji je možné zobrazit: čas, jméno, datum, červený indikátor neaktivity, počet kroků, status bar s počtem minut strávených 
intenzivním pohybem, splněné úkoly z celkového počtu zadaných, cíle, množství virtuálních penízků v prasátku, zadané úkoly s odpočtem (např. čištění zubů: 2 minuty), stopky.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: SPORT A FITNESS
Kód produktu: 010-01634-22
Ks v kartonu: 1
Typ: Fitness náramek
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: