BOSU® Black PRO Balance Trainer – limitka All Blacks

5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Na dotaz

Limitovaná černočerná edice BOSU pro opravdové chlapy nebo drsné ženy! Parametry jako nejoblíbenější verze Bosu Profi, ale v kompletně černé variantě. Pomůcka má záruku 3 roky a rozhodně není vhodná pro padavky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSU® Black Balance Trainer PROFI

BOSU® Balance Trainer PROFI je jedinečná balanční pomůcka, která je využívána při posilování, rehabilitaci či relaxaci. Balanční podložku lze využívat při cvičení oboustranně.

Originální produkty od amerického výrobce vynikají nad svými napodobeninami svou funkčností, kvalitou zpracování a tím i bezpečností a životností. Při zakoupení BOSU® Balance Trainer PROFI získáte univerzálně využitelnou cvičební pomůcku pro trénink, kde je možné efektivně a bezpečně dosáhnout rovnováhy mezi různými svalovými skupinami.

Profesionální varianta BOSU® Balance Trainer je konstruována na vysoké zatížení, má zesílenou konstrukci a protiskluzový povrch. Průměr pomůcky je 63,5 cm, výška při plném nafouknutí 22 cm a hmotnost cca. 8 kg. V balení je pumpička a stručný návod se základními cviky v AJ. BOSU® Balance Trainer PROFI se doporučují skladovat v originálním BOSU® stojanu a mimo dosah přímého slunečního záření.

Cvičební pomůcka je bezúdržbová, pouze je vhodné udržovat povrch čistý. Na omytí používejte vlažnou mýdlovou vodu.

Rozměr průměr 63.5cm
Hmotnost 8.0kg
Nosnost 136.0kg

Doplňkové parametry

Kategorie: BOSU
Kód produktu: 72-10850-5PBLKBLK
Balení: BOSU, pumpička, manuál
Průměr: 63,5cm
Barva: černočerná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: