Garmin Fenix 3 Silver

11 999 Kč 9 916,53 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Garmin Fenix 3 jsou moderní sportovní hodinky s velmi citlivým GPS/GLONASS. Barevný displej a pokročilé multi-sportovní funkce řadí tyto hodinky mezi TOP sporttestery dnešní doby. Fenix 3 jsou opravdu krásné, nadupané hodinky a potěší i kompletní menu v ČJ. Nutnost pro všechny outdoorové sportovce, ale udělá s nimi parádu i metrosexuál Honza. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin Fenix 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené na outdoorové i indoorové využití. Hodinky Fenix 3 jsou vybaveny perfektními senzory, které z nich dělají praktický sporttester pro různé sporty. GPS/GLONASS přijímač má inovovanou ocelovou EXO™ anténu kolem celého displeje, tím jsou údaje velmi přesné a nedochází ke ztrátě signálu ani v hlubokém lese. Garmin Fenix 3 Silver jsou dodávány se silikonovým řemínkem v červené barvě, adaptérem a napájecím/datovým kabelem. Hodinky v režimu "Smart" vydrží až 6 měsíců na jedno nabití. Přehledný a dobře čitelný (rozlišení 218x218) barevný displej i na slunci si můžete nastavit
 

Pokročilé sportovní funkce:

Nastavení zobrazovaných informací podle sportů (displej bude zobrazovat u lyžování a plavání jiné - potřebné údaje).
Tréninková funkce (nastavení alarmů, monitorování srdečního tepu pomocí hrudního pásu, nastavení intervalových tréninků).
Běžecké funkce (dynamika běhu, tempo běhu, rychlost, vzdálenost, výkon, nastoupané metry).
Lyžařské funkce (běžecké lyžování, sjezdové lyžování, hodinky poznají, kdy skutečně sportujete a kdy se jen vezete na lanovce). 
Plavecké funkce (lze trénovat venku s využitím GPS nebo v plaveckém bazénu, kde je měřena vzdálenost, SWOLF, efektivita, počet záběrů, hodinky rozpoznají plavecké styly i zda se např. plave jen za pomoci nohou).
Výpočet VO2 max. (po každém běhu nad 10 minut zhodnotí sportovní výkon a odhadnou, jak můžete zaběhnout 5km, 10km, půlmaraton a maraton).
Doporučování doby potřebné k regeneraci.
Navigační funkce.
Teploměr (přesné měření venkovní teploty za pomoci externího čidla).
Kompas (moderní 3D elektromagnetický kompas).
Barometr (díky porovnávání tlaku je výškoměr daleko přesnější než pouhá data z GPS, upozornění na přicházející bouřku).

Monitor denní aktivity (aktivita den/noc, krokoměr, vyšlá patra, ušlá vzdálenost, spálené kalorie, upozornění na delší nečinnost).

podpora Connest IQ (lze programovat nové aplikace, vzhledy obrazovky, nové druhy tréninků atd.)

 

Konektivita:

Bluetooth® využijete pro připojení k chytrým mobilním telefonům a to se operačním systémem iOS i Android. Garmin Fenix 3 umí zobrazovat notifikace telefonu. Při propojení s telefonem jsou odesílány data o činnosti na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. 
Wi-Fi® vestavěný modul umožní hodinkám odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat PC.
ANT+® bezdrátový standard používaný pro komunikaci s příslušenstvím jako např.: snímač tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, krokoměr, měřič výkonu, teplotní čidlo
Garmin Connect je služba (kompletně v ČJ) pro webový tréninkový deník, který slouží k ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: SPORT A FITNESS
Barva: Stříbrná, silikonový pásek červený
Kód produktu: 010-01338-06
Ks v kartonu: 1
Typ: Sportovní, sporttester, GPS
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: