BOSU® Balance Trainer Build Your Own (zelená/šedá) záruka 3 roky, doprava zdarma

Tip
Značka: BOSU
ZDARMAZDARMA 4 900 Kč –3 %
Originální BOSU Balance Trainer šedo-zelený
4 900 Kč –3 % 4 750 Kč 3 925,62 Kč bez DPH
Vyprodáno

Originál BOSU® Balance Trainer pro domácí použití nebo pro individuální trénink. BOSU® Build Your Own je pro všechny, kteří mají svůj styl a chtějí si sami sestavit svůj vlastní BOSU® Balance Trainer v barvách které se Vám líbí. Zelená a šedá kombinace je zatraceně sexy a ladí k logu WELLEA!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSU® Balance Trainer je jedinečná balanční tréninková pomůcka, která je využívána při posilování, rehabilitaci či relaxaci. Balanční podložku lze využívat při cvičení oboustranně. Originální produkty od amerického výrobce vynikají nad svými napodobeninami svou funkčností, kvalitou zpracování a tím i bezpečností a životností.

Při zakoupení BOSU® Balance Trainer získáte univerzálně využitelnou cvičební pomůcku pro trénink, kde je možné efektivně a bezpečně dosáhnout rovnováhy mezi různými svalovými skupinami. Tato varianta BOSU® Balance Trainer je opatřena 6 ks protiskluzovými výstupky. Průměr pomůcky je 63,5 cm, výška při plném nafouknutí 22 cm a hmotnost cca. 7 kg.  

BOSU® Balance Trainer Build Your Own skladujte mimo přímé sluneční záření a chraňte před tepelnými zdroji. Cvičební pomůcka je bezúdržbová, pouze je vhodné udržovat povrch čistý. Na omytí používejte vlažnou mýdlovou vodu.

Všechny originál produkty BOSU® zakoupené u nás mají záruku 36 měsíců

Rozměr průměr 63.5cm
Nosnost 136.0kg
Hmotnost 7.0kg

Proč je BOSU Balance Trainer nejlepší?

BOSU® Build Your Own je pro všechny, kteří mají svůj styl a chtějí si sami sestavit svůj vlastní BOSU® Balance Trainer v barvách které se Vám líbí.
BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU® Balance Trainer může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu pro spoustu balančních cvičení.
Pevná plošina má 63,5cm v průměru a kopule by se měla nafukovat, dokud není pevná. Dvě zahloubená držadla na spodních bočních stranách plošiny umožňují jednodušší otáčení a přenášení. Tento fitness výrobek má svůj původ v medicínském odvětví, stejně jako ve funkčním a specifickém tréninku. BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru. Může být kombinován i s dalším nářadím, což umožňuje využívat obrovský zásobník cviků pro klienta od začátečnické úrovně až po vrcholové sportovce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BOSU
Kód produktu: 0033149079880-1
Ks v kartonu: 1
Typ: balanční pomůcka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: