Ybell Neo - multifunkční činka

Novinka
4 hodnocení
Značka: Ybell
od 1 490 Kč od 1 231,40 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Skvělá moderní tréninková pomůcka YBell Neo nahradí Kettlebell, jednoručky, madla na kliky a závaží nebo medicinbal s obouručním úchopem.

 

Detailní informace

Velikost: XL
Na dotaz
2 090 Kč
1 727,27 Kč bez DPH
Velikost: M
Na dotaz
1 790 Kč
1 479,34 Kč bez DPH
Velikost: L
Na dotaz
1 890 Kč
1 561,98 Kč bez DPH
Velikost: XS
Na dotaz
1 490 Kč
1 231,40 Kč bez DPH
Velikost: S
Na dotaz
1 590 Kč
1 314,05 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

YBell Neo je další evoluční krok klasického kettlebellu, který také původně vznikl z klasického dělové koule. Někoho napadlo přidat ucho pro lepší držení. Kettlebelly jako posilovací pomůcky jsou známy již stovky let, ale teprve poslední dvě dekády se dostaly do popředí zájmu i u fitness trenérů. Klasický Kettlebell si velmi rychle získal oblibu u širokého spektra cvičenců. Díky systému cvičení lze efektivně posilovat většinu svalových partií, jsou k dispozici různé zátěže, na cvičení nepotřebujete další vybavení a cvičit se dá i venku (aktuálně velmi oblíbený Workout).

Ybell je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí několik druhů nařadí. Můžete s ní cvičit jako s Kettlebellem, jednoručními činkami, madly na kliky nebo jako se zátěží s úchopem pro obě ruce. Ybell je vhodný jak pro silový trenink, tak především pro funkční cvičení. Jeho všestranost ho dělá univerzální pomůckou, která by neměla chybět v žádném fitness centru. Ybell je vhodný i pro skupinové lekce a domácí posilovny.

Co je YBell Neo?

Australská společnost YBell ve spojení s trenérem Aaronem Laurencem, který inspiroval ke cvičení tisíce lidí na slavné pláži Bondi Beach, vyvinula zcela nový koncept posilovací pomůcky. Aaron se soustředil na možnost různého úchopu a tím rozšíření možnosti cviků s jednou pomůckou. Pro své pověstné funkční tréninky, kde si člověk doslova sáhne na dno, potřeboval multifunkční bytelnou pomůcku. Trojúhelník s pravidelným rozmístění madel a důkladné vyvážení vedlo k překvapivému úspěchu. YBell Neo lze plnohodnotně využít pro cvičení, na které je za normálních okolností potřeba různé náčiní. YBell je vyroben z kvalitních materiálů a má speciální povrchovou neoprenovou úpravu pro stabilní úchop. Posuňte Váš kruhový trénink o level výš a makejte ve fitku, doma, na pláži...jednoduše makejte všude!

YBell Neo lze použít jako:

  • Kettlebell
  • činky jednoručky
  • medicinbal s dvojitým úchytem
  • úchopy nebo madla na kliky

Pro efektivní a zároveň bezpečný trénink je nutné zvolit správnou velikost i hmotnost YBell NEO. 

  • Ybell Neo 4 kg – velikost XS je ideální pro začátečníky.
  • Ybell Neo 6 kg – velikost S je ideální pro začátečníky a pokročilé uživatele, kteří cvičí bez závaží.
  • Ybell Neo 8 kg – velikost M je ideální pro pokročilé uživatele, kteří cvičí několikrát do týdne se závažím.
  • Ybell Neo 10 kg – velikost L je ideální pro pokročilé a profesionální uživatele, kteří cvičí každý den nebo několikrát do týdne se závažím.
  • Ybell Neo 12 kg – velikost XL je ideální pro profesionální uživatele, kteří cvičí se závažím každý den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: