BOSU® Balance Trainer ELITE záruka 3 roky, doprava zdarma

ZDARMAZDARMA
weckmethod bosu elite front1 welleaCZ
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Na dotaz

Nejnovější originál BOSU® Balance Trainer pro profesionální použití vhodný pro fitness centra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSU® Balance Trainer ELITE

Inovovaná balanční pomůcka, která je využívána při posilování, rehabilitaci či relaxaci. Novou balanční podložku lze využívat při cvičení oboustranně stejně jako předchůdce PRO nebo HOME. Originální produkty od amerického výrobce vynikají nad svými napodobeninami svou funkčností, kvalitou zpracování a tím i bezpečností a životností.

Při zakoupení BOSU® Balance Trainer ELITE získáte univerzálně využitelnou cvičební pomůcku pro trénink, kde je možné efektivně a bezpečně dosáhnout rovnováhy mezi různými svalovými skupinami.

Profesionální varianta BOSU® Balance Trainer Elite je přizpůsobena vysokému zatížení, má ještě více zesílenou konstrukci (nosnost až 180 kg) a nově protiskluzový povrch i na kopuli. Průměr pomůcky je 63,5 cm, výška při plném nafouknutí se však snížila na 18,5 cm a naopak narostla hmotnost na 9 kg. Velkou změnou prošel samotný povrch, který je nově rozdělen do speciálních zón a díky protiskluzové úpravě nabízí zcela nový rozměr v systémech cvičení. V balení je pumpička pro snadné nafouknutí. Unikátními cviky “WeckMethod®”pro ELITE model naleznete zde.

BOSU® Balance Trainer ELITE se doporučují skladovat v originálním BOSU® stojanu a mimo dosah přímého slunečního záření. Samotný trénink lze ještě zefektivnit za pomoci BOSU® STAX™ Elevation System, kdy ze svého BOSU dostanete opravdu maximum. Cvičební pomůcka BOSU® Balance Trainer ELITE je bezúdržbová, pouze je vhodné udržovat povrch čistý. Na omytí používejte vlažnou mýdlovou vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Kód produktu: BOSUELI
Ks v kartonu: 1
Typ: balanční pomůcka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: