Thera-Band, Strana 11

 

Thera-Band je světová jednička ve výrobě kvalitních cvičebních a posilovacích pomůcek nabízejících unikátní systém progresivního tréninku dle barev. Společnost s více jak třicetiletou tradicí, dodávající na trh širokou škálu časem prověřených produktů, které pomáhají lidem ke zvýšení fyzické kondice, rozsahu pohybu, zlepšení rovnováhy a koordinace, lze s jejich využitím cíleně posilovat svaly, zlepšit držení těla i předcházet zraněním pohybového aparátu.

Thera-Band je značka, která v tomto odvětví určuje směr a trendy, proto jí důvěřují profesionálové na celém světě. Výrobky Thera-Band najdou maximální uplatnění v rehabilitaci, ve sportovní medicíně, ve fitness ale i při běžném domácím cvičení. Unikátní systém progresivního tréninku Thera-Band, navíc umožňuje plynulý postup skrz stupně obtížnosti v rámci cvičebního programu, což skýtá bezpečnou a snadnou cestu k dosažení stanoveného cíle. Produkty Thera-Band se osvědčily jak v domácnostech, tak v klinickém prostředí.

Cvičební pomůcky Thera-Band jsou vysoce kvalitní a do detailu promyšlené, nabízejí snadné a efektivní řešení pro různé věkové kategorie, nehledě na jejich fyzické kondici. Thera-Band Vám pomůže v každé etapě Vašeho života zůstat maximálně aktivní a život si doslova užít. Wellea.cz Vám nově na trh přináší i největší zátěž a to Thera Band zlatý, na jehož natažení o 100% potřebujete 6,5 kg. Důvěřujte profesionály nejpoužívanější značce na světě a je to ta, co dala posilovacím a cvičebním gumám jméno, je to THERA-BAND®. Wellea Europe prodává pouze kvalitní značkové produkty z oficiální distribuce pro ČR.

126 položek celkem
THERA-BAND Wrap, obal na masážní válec, zelený, tvrdý
850 Kč

THERA-BAND Wrap, obal na masážní válec, zelený, tvrdý   Pevný pěnový obal Thera-Band Wrap v zelené barvě s označením tvrdý o délce 30,5 cm kompatibilní s masážním válcem...

11973
THERA-BAND Wrap, obal na masážní válec, žlutý, nejměkčí
630 Kč

THERA-BAND Wrap, obal na masážní válec, žlutý, nejměkčí   Pevný pěnový obal Thera-Band Wrap ve žluté barvě s označením nejměkčí o délce 30,5 cm kompatibilní s...

11971
TheraBand™ Kinesiology Tape, béžová 5cm x 5m
287 Kč

Revoluční tejpovací páska od TheraBand. 5 cm šíře, 5 m délka, béžová barva.

12928
TheraBand™ Kinesiology Tape, černá 5cm x 5m
287 Kč

Revoluční tejpovací páska od TheraBand. 5 cm šíře, 5 m délka, černá barva.

12926
TheraBand™ Kinesiology Tape, modrá 5cm x 5m
287 Kč

Revoluční tejpovací páska od TheraBand. 5 cm šíře, 5 m délka, modrá barva.

12929
TheraBand™ Kinesiology Tape, růžová 5cm x 5m
287 Kč

Revoluční tejpovací páska od TheraBand. 5 cm šíře, 5 m délka, růžová barva.

12930

Stránka 11 z 11 - 126 položek celkem