Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovací páska černá, 5 cm x 5 m

272 Kč –8 %
Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovací páska černá, 5 cm x 5 m
272 Kč –8 % 249 Kč 222,32 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Jedinečná elasticita, smrštitelnost, přilnavost a prodyšnost. Stoprocentní kvalita polyuretanových vláken, bavlny i lepidla. Doporučován sportovními terapeuty. To je Spophy Kinesiology tape!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spophy kinesio tape, tak jako všechny ostatní produkty od Spophy, vznikl na základě dlouholeté spolupráce s vrcholovými sportovci a těmi nejlepšími sportovními terapeuty. Vyzkoušejte tejpovací pásku, která dokonale splňuje nároky těch nejlepších z nejlepších.

Vrcholoví sportovci a jejich terapeuté potřebují mít jistotu, že pomůcky které využívají, splňují ty nejvyšší standardy. Dávají si proto záležet na kvalitě a hlavně na spolehlivosti, aby mohli pravidelně dosahovat těch nejlepších možných výsledků. Právě na základě podnětů a dlouhodobé úzké spolupráce s těmi nejlepšími sportovci a jejich terapeuty vznikl Spophy kinesio tape.

Spophy kinesio tape je pružná bavlněná páska, která slouží ke snižování svalového napětí, k podpoře správné mechaniky pohybu, k odlehčení určitých částí pohybového aparátu, k terapii fascii a ke stabilizaci určitých kloubních spojení. Dá se proto použít, jak k terapii akutních a chronických zranění pohybového aparátu, tak v rámci prevence, k podpoře správné pozice kloubů nebo k odlehčení přetěžovaných částí pohybového aparátu. Samozřejmostí je možnost lymfatické aplikace, která výrazně zlepšuje redukci akutního i chronického otoku, díky čemuž se významně podpoří návrat sportovce zpět k maximálním výkonům. Snižte bolest, podpořte hojení, odstraňte otok a zlepšete výkon. Probuďte v sobě a ve svých klientech šelmu.

Spophy Kinesiology Tape

Spophy kinesio tape, díky použití kvalitního zdravotnického lepidla, aplikovaného přímo na povrch pásky, perfektně drží nalepený na těle sportovce i v náročných podmínkách. Spophy kinesio tape je perfektně voděodolný díky čemuž nedochází k předčasnému odlepování z povrchu kůže při kontaktu s vodou, bahnem nebo potem. Sportovec a jeho terapeut tak mají jistotu, že Spophy kinesio tape vydrží na povrchu kůže během celého sportovního výkonu bez odlepování. Správně aplikovaný Spophy kinesio tape si zachovává svou silnou přilnavost na kůži až po dobu několika dní. Použité zdravotnické lepidlo je také vyrobeno bez přídavku jakýchkoli léčiv, což společně se 100% bavlnou, která slouží jako nosný materiál, snižuje možnost alergické reakce na minimum. Spophy kinesio tape mohou tedy bezproblémově využívat i lidé s citlivou pokožkou nebo děti.

Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovací páska černá, 5 cm x 5 m

Tato tejpovací páska je také dokonale prodyšná, takže nijak negativně neovlivňuje sportovní výkon. Sportovec se tak může maximálně koncentrovat na výkon bez nepříjemných pocitů v oblastech tejpování.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
D Avatar autora | 6.8.2023
Tejp je více pevný, ale stále pruží, lepidlo vydrží...hodně se potím. Od značky Spophy má víc věcí, tak jsem volil tuhle pásku. Spokojenost i když by mohla být možná levnější.