Spophy

spophy_logo-1
Název SPOPHY vznikl spojením začátků slov "sportovní" a "fyzioterapie" (z angličtiny SPOrts PHYsio). Jak již tedy sám název značky či jeho vznik napovídá, pod značkou Spophy můžete nakoupit kvalitní výrobky vhodné k rehabilitaci a regeneraci sportovců, k prevenci zranění, k léčbě sportovních úrazů, ke kompenzaci zátěže při sportu, ke zvýšení výkonnosti formou nových tréninkových postupů atd. Jako vizuál si společnost vybrala kočkovité šelmy, které ztvárňují rychlost, sílu a vytrvalost.
Tato dynamická značka reaguje na stále se zvyšující poptávku a její sortiment vlastně pomáhají vytvářet samotní sportovní fyzioterapeuté. Filozofií SPOPHY je dodávat na trh produkty té nejvyšší kvality, s maximální možnou využitelností, s ohledem na životní prostředí a za férovou cenu. Tyto zásadové pilíře zákazníci milují a zájem o tuto značku ji katapultoval do role lídra v prodeji pomůcek pro sportovní fyzioterapii.
Portfolio Spophy je opravdu obrovské od masážních přípravků, tejpovacích pásek, cvičebních pomůcek až po rehabilitační systémy, přístrojové vybavení či moderní elektroterapii. Produkty jsou do naší nabídky zařazovány postupně a vždy jejich představení v ČR bude podporováno na sociálních sítích #wearesportsphysio nebo #spophy. Připravte na příchod šelmy!

Žádné produkty značky Spophy nebyly nalezeny...