PHARMA Parafín na zábaly, perličky, 52°C, 25 kg

2 hodnocení
5 192 Kč 4 290,91 Kč bez DPH
Vyprodáno

Hypoalergenní parafín na zábaly s ideálním bodem tání 52°C. Čistý kosmetický parafín ve formě perliček pro snadné doplnění parafínové vaničky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PHARMA Parafín na zábaly, perličky, 52°C, 25 kg

 
Parafínové perličky vysoké kvality s bodem tání 52 °C. Čistě bílý parafín se používá s příměsí parafínového oleje. Parafín se rozpouští v parafínových lázních, např. PL 12, PL 55, nebo v kombinovaném přístroji COMBI 200. Ohřátý parafín působí do nejhlubších vrstev pokožky a lidské tělo tak prohřívá a uvolňuje. Kromě pozitivních účinků na zdraví je přínosný i v oblasti kosmetiky, neboť jeho účinky výrazně působí proti tvorbě vrásek.
 
Použití: 
Rozdrolte parafínový granulát ještě před otevřením sáčku.
Sejměte víko z parafínové lázně.
Přidržte sáček nad vaničkou parafínové lázně a na vyznačeném místě sáček otevřete.
Vysypte obsah sáčku do vaničky a vaničku opět přiklopte.
Pro nižší teplotu tuhnutí můžete přidat parafínový olej v poměru 1:10.
 
Důležitá informace:
Teplotu tání a tuhnutí můžete ovlivnit přidáním parafínového oleje. Průměrně se doporučuje parafínový olej přidávat 1:10. Platí všeobecné pravdilo: čím více parafínového oleje dáte, tím delší dobu zůstane parafín v aplikovatelné formě pro zábaly. Čím více parafínového oleje dáte do parafínu, tím více bude i tzv. mazlavější. To není vždy žádoucí. Proto buďte opatrní. Dávkování parafínového oleje se musí zvážit dle typu a požadavků na terapie.
 
Dávkování parafínového oleje: 
Pakliže se vám bude tvořit na povrchu lázně tenká struska parafínu, můžete přidat parafínový olej v poměru 1:10 nebo můžete opatrně zvýšit ohřev např. o 1 – 2 °C.
 
Účinky parafínu:
- uvolňuje svaly a klouby
- zlepšuje krevní oběh a prokrvení
- blahodárně působí i na nervovou soustavu

Doplňkové parametry

Kategorie: PARAFÍN
Balení:: 25
Kód produktu: 482-20
Ks v kartonu: 1
Typ: hypoalergenní

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení