Masážní fasciální válec PRO+, 33x14cm

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Na dotaz

Fasciální masážní válec z středně tvrdé EPP pěny bez vroubkování. Velmi lehký a s ideálními rozměry cca 33 x 14 cm v modročerném provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá masážní pomůcka pro univerzální využití. Náš masážní válec na fascie se používá při sportu, v rehabilitaci, na jógu apod. Díky různým masážním výčnělkům po celé délce pomůcky může být masáž velmi intenzivní a pomocí vlastní hmotnosti krásně uvolníme či prohřejeme fascie.

Fasciální válec je vyroben z voděodolné EPP pěny a je vhodný pro domácí i profi použití

Cvičení na masážním válci, prohřívá svaly, zpevňuje pokožku, uvolňuje ztuhlá záda a svaly, stabilizuje páteř a koriguje držení těla, urychluje regeneraci.

Parametry masážního válce PRO+:

- modročerná barva
- vyrobeno z EPP pěny
- hladká varianta válce
- rozměry: 32,5×13,5×2cm
- hmotnost produktu je 900 g

Masážní válec je univerzální pomůckou pro cvičení, kterým dosáhneme myofasciální relaxaci a připravíme svaly pro trénink. Úplně hladký povrch zajišťuje maximální odpočinek a relaxaci během používání. Určen lidem, kteří sportují, trenérům a fyzioterapeutům. Ideální pro tréning mobility.

Po tréninku nebo v důsledku sedavého způsobu života jsou vaše svaly často bolavé a málo pohyblivé. Díky vyvíjenému tlaku rolováním se zlepšuje prokrvení tkání kyslíkem, živinami a vodou, díky čemuž se svaly a fascie kolem nich zregenerují mnohem rychleji. Další výhodou cvičení s válcem je, že bolest svalů po tréninku pomine mnohem rychleji.

Po masážním válci sahají jak nadšenci sportu, tak i lidé, kteří se jím profesionálně zabývají.

Válec 4fizjo je produkt přepracovaný do každého detailu. Tento model masážního válce je vyroben z EPP pěny. Materiál mírně připomínající polystyren se vyznačuje mimořádnou odolností a zároveň je velmi lehký. Pěnový válec je odolný vůči deformaci.
Materiál je voděodolný, po každém cvičení se snadno umyje.
Hladké válečky jsou vhodné pro začátečníky. Povrch válečku je pokryt speciální protiskluzovou texturou, díky které válce nebude klouzat bez ohledu na to, zda cvičíte na gymnastické podložce nebo na podlaze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: