Koloidní zinek s myrrhou

344 Kč 284,30 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Speciální koloidní zinek s myrrhou se silnými antioxidačními účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloidní zinek s myrrhou

 

Zinek, jako kovový prvek, je pro naše tělo velmi nepostradatelný! Má významný vliv na správný vývoj živých organizmů rostlinných i živočišných. V těle člověka je důležitý od narození až do stáří, jelikož ovlivňuje tělesný i duševní růst, hojení ran, paměť, smysly (hlavně zrak a čich) a u mužů pohlavní orgány. Stará se o správné hodnoty vitamínů (A a E) v krvi a má výrazné antibiotické, antivirotické a protiplísňové účinky. Dále ho naše tělo potřebuje pro správné trávení bílkovin, cukrů a alkoholu a pro mnohé další aktivity, kterými zinek v těle disponuje. Dalo by se říci, že pokud máme hladinu zinku v těle v pořádku, je naše tělo zdravé a krásné.

            Roztok koloidního zinku s myrrhou působí pozitivně hlavně na imunitní systém (nejvíce u starších lidí) a hlídá správnou hladinu inzulínu a cholesterolu v krvi. Při jeho pravidelném užívání může dojít k lepšímu růstu vlasů a nehtů a oddálí se stárnutí a degenerace zraku, sluchu a chuti. Pro muže je důležitý při produkci spermií, kdy podporuje jejich množství a pohyblivost. Dále ovlivňuje prostatu a mužské hormony. Šetrný je i k pokožce, kde blahodárně působí proti boji s akné, ekzémy, psoriázami a lupusem. V těle působí jako silný antioxidant, který pomáhá z těla vylučovat těžké škodlivé kovy. Je ideální i při nachlazení a bolestech v krku. Myrrha ke všem těmto účinkům přináší ještě přírodní antiseptický účinek, který má schopnost čistit krev. Tělo tak bude zdravé a bude mít potřebné množství vitaminů a minerálů (fosfor). Nedostatkem zinku mohou trpět silní pijáci kávy a alkoholu, silní jedlíci sladkostí a solí a ženy v těhotenství nebo při užívání hormonální antikoncepce. U těhotných a kojících žen je bohužel zakázáno koloidní zinek používat. Pozor by si měli dát i alergici se zvýšenou citlivostí na metalický zinek, zde se nedoporučuje užívání vnitřní ani vnější.

 

            Při potížích se rozdělí denně 50 ml koloidního zinku s myrrhou na dvě dávky, jedna se dá ráno a druhá večer. Je dobré si ho dávat asi hodinu před jídlem! Pokud budeme koloidní zinek užívat pouze jako doplněk stravy  stačí 5 mg denně. Při výraznějším nedostatku zinku, můžeme jeho dávkování až 3x navýšit.

            Skladování je ideální v temném prostředí se stálou teplotou mezi 10 – 25°C, ne však v ledničce, v tmavých lahvích (hydrolytická třída 2) nebo tmavých plastových lékovkách (originální balení). Důležité je dodržovat bezpečnou vzdálenost uskladnění od elektrického a magnetického pole, to znamená nenechávat koloidní zinek v blízkosti elektrických přístrojů, mikrovlnné trouby, reproduktorů, počítačů, televizorů, mobilů atd...

Doplňkové parametry

Kategorie: KOLOIDNÍ STŘÍBRO, ZLATO, ZINEK
Ks v kartonu: 6
Objem: 500ml
Typ: přírodní, antioxidační

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: