Koloidní zinek s myrrhou

5 hodnocení
344 Kč –13 %
Koloidní zinek s myrrhou
344 Kč –13 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2022

Speciální koloidní zinek s myrrhou se silnými antioxidačními účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloidní zinek s myrrhou

 

Zinek, jako kovový prvek, je pro naše tělo velmi nepostradatelný! Má významný vliv na správný vývoj živých organizmů rostlinných i živočišných. V těle člověka je důležitý od narození až do stáří, jelikož ovlivňuje tělesný i duševní růst, hojení ran, paměť, smysly (hlavně zrak a čich) a u mužů pohlavní orgány. Stará se o správné hodnoty vitamínů (A a E) v krvi a má výrazné antibiotické, antivirotické a protiplísňové účinky. Dále ho naše tělo potřebuje pro správné trávení bílkovin, cukrů a alkoholu a pro mnohé další aktivity, kterými zinek v těle disponuje. Dalo by se říci, že pokud máme hladinu zinku v těle v pořádku, je naše tělo zdravé a krásné.

            Roztok koloidního zinku s myrrhou působí pozitivně hlavně na imunitní systém (nejvíce u starších lidí) a hlídá správnou hladinu inzulínu a cholesterolu v krvi. Při jeho pravidelném užívání může dojít k lepšímu růstu vlasů a nehtů a oddálí se stárnutí a degenerace zraku, sluchu a chuti. Pro muže je důležitý při produkci spermií, kdy podporuje jejich množství a pohyblivost. Dále ovlivňuje prostatu a mužské hormony. Šetrný je i k pokožce, kde blahodárně působí proti boji s akné, ekzémy, psoriázami a lupusem. V těle působí jako silný antioxidant, který pomáhá z těla vylučovat těžké škodlivé kovy. Je ideální i při nachlazení a bolestech v krku. Myrrha ke všem těmto účinkům přináší ještě přírodní antiseptický účinek, který má schopnost čistit krev. Tělo tak bude zdravé a bude mít potřebné množství vitaminů a minerálů (fosfor). Nedostatkem zinku mohou trpět silní pijáci kávy a alkoholu, silní jedlíci sladkostí a solí a ženy v těhotenství nebo při užívání hormonální antikoncepce. U těhotných a kojících žen je bohužel zakázáno koloidní zinek používat. Pozor by si měli dát i alergici se zvýšenou citlivostí na metalický zinek, zde se nedoporučuje užívání vnitřní ani vnější.

 

            Při potížích se rozdělí denně 50 ml koloidního zinku s myrrhou na dvě dávky, jedna se dá ráno a druhá večer. Je dobré si ho dávat asi hodinu před jídlem! Pokud budeme koloidní zinek užívat pouze jako doplněk stravy  stačí 5 mg denně. Při výraznějším nedostatku zinku, můžeme jeho dávkování až 3x navýšit.

            Skladování je ideální v temném prostředí se stálou teplotou mezi 10 – 25°C, ne však v ledničce, v tmavých lahvích (hydrolytická třída 2) nebo tmavých plastových lékovkách (originální balení). Důležité je dodržovat bezpečnou vzdálenost uskladnění od elektrického a magnetického pole, to znamená nenechávat koloidní zinek v blízkosti elektrických přístrojů, mikrovlnné trouby, reproduktorů, počítačů, televizorů, mobilů atd...

Doplňkové parametry

Kategorie: KOLOIDNÍ STŘÍBRO, ZLATO, ZINEK
Ks v kartonu: 6
Objem: 500ml
Typ: přírodní, antioxidační

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení