České jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin, 10 ks

Tip
Značka: Rehabiq
349 Kč –49 %
České jednorázové nano roušky, 50 ks
349 Kč –49 % 175 Kč 144,63 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Český unikátní výrobek, zdravotnický prostředek, nesrovnatelná účinnost s běžně prodávanými rouškami (účinnost srovnatelná s ochrannými prostředky FFP3), 12 hodinová testovaná ochrana. Toto nejsou respirátory na stavbu z Číny, ani rouška na 20 minut s minimální ochranou. Balení obsahuje 10 ks = 120 hodin kvalitní ochrany. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu efektivní moderní ochrana proti šíření virové nákazy. Česká jednorázová nano rouška Rehabiq poskytuje maximální ochranu obousměrně nejen okolí, ale nově i jejich nositeli. Nyní tedy platí: "Moje česká jednorázová nano rouška Rehabiq chrání mě i Tebe." Lehká a pohodlná ústenka z nanomateriálu, která opravdu funguje!

Materiál sloužící k výrobě nano roušek Rehabiq je opravdu jedinečný a dosahuje neuvěřitelné účinnosti, proto je patentován u Úřadu průmyslového vlastnictví. Výrobce materiálu je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR. Naše české jednorázové nano roušky byly podrobeny testování a mají certifikaci CE zdravotnického prostředku tř. I, registrace byla provedena na SÚKL. Nano roušky Rehabiq splňují veškeré normy a mimořádná opatření nařízená vládou. Naše nano ústenky chránící zdraví jsou vyráběny pomocí robotického ultrazvukového svařování.

Pro mnoho lidí je dýchání v respirátoru náročné, nano rouška Rehabiq má skvělou prodyšnost (200 l/ m2/s) a dýchá se v ní daleko lépe než v běžně prodejných maskách nebo respirátorech. Další nezanedbatelnou přidanou hodnotou Rehabiq jednorázové nano ústenky je i komfort pokožky kolem nosu a úst, nevzniká zbytečné podráždění nebo dermatitidy. Ústenka Rehabiq je vhodná pro astmatiky a alergiky, kteří si chválí jednoduché dýchání.

Graf propustnosti Nano roušky Rehabiq s učinností 12 hodin

Velkým problémem bývá u jednorázových roušek jejich malá účinnost a krátká doba, po kterou je lze používat. Na to u české jednorázové nano roušky Rehabiq můžete zapomenout, jde o nejmodernější zásah vědy do ochrany zdraví. Díky patentované nanovlákené membráně je zachyceno až 99,9% virů a bakterií proto jsou naše roušky výbornou pomůckou pro boj s koronavirem způsobující onemocnění SARS2 COVID-19. Česká jednorázová nano rouška Rehabiq nekopíruje sice přesně tvar obličeje jako respirátor, ale materiálová efektivita filtrace je lepší než poskytují respirátory nejvyšší třídy FFP3.

Velmi vysoká filtrační účinnost a skvělá prodyšnost předurčují tyto roušky do všech výrobních provozů, služeb, do kanceláří i ke každodennímu použití. Ústenky Rehabiq chrání před viry, bakteriemi, pyly, smogem, alergeny i plísněmi.

Naše roušky mají garantovanou účinnost až 12 hodin, proto se jich spotřebuje daleko méně a tím nevzniká další infekční odpad zatěžující naši planetu.

Klasická textilní nebo jednorázová ústenka používání vlhne a za 20 minut je nutné ji měnit. Rouška z nanovlákenného materiálu po zvlhnutí neztrácí svůj vysoký stupeň ochrany. Odpadá tedy pravidelné měnění ochranné pomůcky, kdy právě velmi často dochází k druhotné kontaminaci a šíření viru.

Cena za takto účinnou pomůcku chránící zdraví je oproti konkurenci téměř poloviční a s produkty importovanými z Asie nelze vůbec srovnávat.

Tvarovatelná nosní svorka zajistí komfortní nošení a zvýší přiléhavost roušky na různé typy obličejů. Díky dostatečně dlouhým gumičkám za uši je vhodná pro všechny a 3 sklady umístěné v dolní části roušky poskytují při napnutí dostatek prostoru pro ústa. Velikost jednorázové nano roušky Rehabiq je 90 x 175 mm.

Nejlepší české roušky s nanovlákennou membránou tvoří 3 vrstvy pro maximální ochranu před viry, bakteriemi, alergeny i prachem. Mezi dvěma vrstvami netkané textilie z laminátu polypropylenu je umístěn štít z nanovláken.

Roušky nelze z hygienických důvodů vrátit nebo vyměnit!

Je používání české jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin bezpečné?

Nano rouška Rehabiq je maximálně bezpečná, protože filtračním materiálem je pouze nanovlákenná vrstva. Běžné ochranné respirátory obsahují křehká borosilikátová mikrovlákna, které se mohou během používání odštěpovat na ostré jehličkové částice. Po vdechnutí se usazují v plicích a mají prokazatelně negativní zdravotní dopady (potenciálně karcinogenní účinky).

České jednorázové nano roušky Rehabiq Vás ochrání před

 • smogem
 • alergeny
 • pyly
 • bakteriemi
 • viry
 • plísněmi

10 důvodů, proč jsou Rehabiq jednorázové nano roušky nejlepší na trhu

 • CE certifikovaný zdravotnický prostředek
 • vývoj a výroba 100% v ČR
 • patentovaný nanomateriál
 • účinky potvrzeny testy v Nelson Labs
 • zachytí 99,9% virů a bakterií
 • nepropouští alergeny
 • neztrácí účinnost zvlhnutím
 • snadné dýchání díky vysoké prodyšnosti 200 l/ m2/s
 • potvrzená účinnost 12 hodin
 • nejlepší cena za kvalitní ochranu

Jak správně používat českou jednorázovou nano roušku Rehabiq?

Bezpečné nasazení ústenky:
1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou.
2. Vyjměte masku/ústenku z krabice.
3. Uchopte masku za gumičky vyztuženým okrajem nahoru.
4. Přiložte roušku k obličeji a zahákněte gumičky za uši.
5. Vytvarujte nosní svorku dle tvaru nosu.
6. Srovnejte spodní okraj masky tak, aby zakrýval ústa a bradu.

Během nošení se roušky nedotýkejte.

Bezpečné sundání roušky:
1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou.
2. Nedotýkejte se přední - kontaminované strany roušky.
3. Uchopte obě gumičky a opatrně zvedněte a sejměte masku.
4. Použitou roušku vyhoďte do odpadu.
5. Opět si umyjte ruce mýdlem a teplou vodou.

V čem je nanovlákenný materiál jedinečný?

Jak již předpona názvu napovídá, základem je nanovlákno o síle jedné miliardtiny metru (10−9m). V případě těchto jednorázových nano roušek se jedná o vlákna vytvořená z 99,9 % polypropylenu a 0,1 % PVDF (polyvinylidenfluorid) se základem z netkané textilie zpracovaná do unikátního materiálu AntiMicrobeWeb R.

Autorkou a technoložkou tohoto materiálu je Ing. Marcela Munzarová, která se nanotechnologiemi zabývá více než 15 let a v zahraničí je dokonce přezdívána "Nano Lady". Vývoj materiálu AntiMicrobeWeb R trval téměř rok. Vlákna jsou uspořádány tak, že tvoří účinnou mechanickou bariéru v podobě membrány, která má tak malé otvory, že jimi neprojdou žádné větší částice, viry ani bakterie. Materiál byl testován se Stafylokokem zlatým (report si můžete prohlédnout v dokumentech ke stažení). Stafylokok je bakterie o průměru 0,7-1,2 μm (mikrometr), což je 700 - 1200 nanometrů. Ochrana před viry byla testována bakteriofágem o průměru 174 nanometru (bakteriofágy mají průměr 20 - 200 nanometrů, viry 20 - 300 nanometrů). Nano roušky při obou testech prokázaly spolehlivou ochranu a nepropustnost částic na 99,9%. Respirátory FFP3 prokázaly ochranu 98%.

Jedna rouška na směnu? Díky patentovanému materiálu je rouška prodyšná a účinnější než většina respirátorů na trhu a opravdu Vás ochrání až 12 hodin.

Pokud nosíte pravidelně ochranu dýchacích cest jako je rouška, ústecka, respirátor, štít, brýle apod., chraňte svou pokožku proti podráždění a používejte k tomu určený NAQI Body Screen. Ochranný krém pro eliminaci podráždění pokožky při nošení roušky.

Vlastnosti české jednorázové nano roušky

 • Zachytí 99,9 % virů a bakterií
 • Umožňuje snadné dýchání a je vysoce prodyšná
 • Vhodná do výrobních provozů
 • Garantovaná doba účinnosti je 12 hodin
 • Jednorázové použití
 • Neobsahuje toxické látky
 • Balení po 50ti kusech
 • Vyrobeno kompletně v ČR

Jak si správně nasadit českou jednorázovou nano roušku Rehabiq s účinností 12 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: