Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss Compact 525

Akce Tip
8 hodnocení
Značka: DeVilbiss
24 990 Kč –8 %
DeVilbiss Compact525 WelleaCZ
24 990 Kč –8 % 22 900 Kč 18 925,62 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2019

Skvělý pomocník pro léčbu kyslíkem i v domácím prostředí. Kvalitní a spolehlivý kyslíkový koncentrátor, který zlepší kvalitu Vašeho života. Oxygenátor DeVilbiss Compact 525 vyniká spolehlivostí, jednoduchým ovládáním, velmi tichým provozem a snadnou údržbou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyslíkový koncentrátor nebo-li oxygenerátor Devilbiss Compact 525

Kyslík se aplikuje z přístroje pomocí kyslíkových brýlí či masky v domácím prostředí po dobu až 16 hod. denně. Pauzy by pak neměly přesáhnout 2 hodiny. Kyslíkový koncentrátor má tu výhodu, že je částečně či plně mobilní. V domácím prostředí jej není obtížné přemístit na jakékoliv místo díky optimální váze.

Přístroje DeVilbis Compact 525 poskytuje 93% (+- 3%) koncentrovaný kyslík v množství 0,5 – 5 l za minutu.

Jedná se o americký přístroj, který je velmi spolehlivý, jednoduchý na provoz a tichý. Jelikož je přístroj nutné používat přes celý den a často i noc, jedná se o nejtišší přístroj ve své třídě. Hlučnost nepřesahuje 45 dBA, což odpovídá např. provozu akvária.

Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. Jelikož může být pacient doslova životně závislý na kvalitě kyslíku a tedy přístroji, který jej dodává, je permanentně sledována kvalita průtoku kyslíku a jeho koncentrace. Pokud je kvalita kyslíku v pořádku, svítí zelená kontrolka na přístroji. Pokud svítí žlutě, koncentrace kyslíku poklesla. Pokud kontrolka na přístroji svítí červeně, je nutné vyhledat alternativní zdroj kyslíku. 

Je nutné jen pečovat o filtry, které je potřeba zhruba jednou za týden pročistit – proprat, dále je nutné pečovat o zvlhčovací nádobku, která slouží k tomu, aby kyslík nevysušoval sliznice. Nádobku je nutné vymýt také jednou za týden. Do zvlhčovače přidávejte jen destilovanou vodu!

Kyslíková terapie není ovšem určena pouze pacientům, kteří trpí přímo plicními i mimo plicními chorobami a oxygenoterapii ordinuje lékař, ale je vhodná téměř pro každého. Velmi často využívají generátory kyslíku sportovní kluby, wellness centra či rehabilitační sanatoria. Kyslík jako životabudič má pozitivní vliv na celý lidský organizmus.

- zpomaluje stárnutí lidských buněk a tím oddaluje projevy stárnutí vč. snížení sexuální výkonnosti
- urychluje regeneraci a hojení (pooperační a poúrazové stavy)
- posiluje imunitu (vhodné jako prevence chorob např. při chřipkových epidemiích)
- pomáhá při fyzické i psychické vyčerpanosti (zlepšuje spánek, odstraňuje migrény)
- zvyšuje fyzickou kondici až o 25% 
- zlepšuje psychický stav osob trpících depresemi 

 Přednosti Devilbiss Compact 525

 • Spolehlivost
 • Velmi tichý provoz – max. 45 dBA
 • Velmi jednoduché ovládací prvky přístroje
 • Minimální údržba
 • Jednoduché nastavení průtoku kyslíkem
 • Zapuštění zvlhčovače do těla oxygenátoru (bezpečnější provoz)
 • Možnost napojit kanylu délky až 15 m.
 • Mobilní díky kolečkům na přístroji

 

Technické specifikace Devilbiss Compact 525

 • Rozměry (V x Š x H): 62.2 cm x 34.02 cm x 30.4 cm
 • Váha: 16.3kg
 • Hlasitost: 45 dbA (50Hz)
 • Průtok: 0.5 – 5 l / min
 • Koncentrace kyslíku: 93% ± 3% (0.5 – 5l / min) 
 • Napájení: 230V / 50 Hz, spotřeba: cca 290 W při 2 l / min a cca 312 W při 5 l / min

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
WA Avatar autora Oxygenátor do masážního salonu 20.8.2019 14:41
Oxygenátor Devilbiss jsme původně pořizovali domů jako pomocnou léčbu CHOPN pro dědečka. Postupně jsme začali používat přístroj celá rodina. Všichni jsme si oblíbili tzv. léčbu kyslíkem a používáme přístroj proti únavě, po sportu apod. Jsme absolutně spokojeni a to mě přivedlo na nápad, že bych v rámci rozšíření služeb nabídla oxygenoterapii i ve svém wellness. Je možné někde dokoupit spotřební materiál, kyslíkové masky nebo kyslíkové brýle? Jak je to z provozem přístroje v rámci komerčního využití, hlavně se mi jedná o hygienické požadavky apod. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za jakékoliv informace. Simona WSAphrodite