Set filtrů ke kyslíkovému koncentrátoru DeVilbiss Compact 525

1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Výhodný set výměnných filtrů pro kyslíkový koncentrátor DeVilbiss Compact 525. Součástí balení je HEPA filtr, antibakteriální filtr a vnější šedý filtr na hrubé nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelnou údržbou kyslíkového koncentrátoru prodlužujete nejen jeho životnost, ale zároveň pomáháte tomu, aby přístroj generoval co možná nejkvalitnější kyslík. Opotřebení filtrů záleží na vnějších podmínkách využívání kyslíkového koncentrátoru DeVilbiss Compact 525 a provoznímu vytížení.  

Filtr na hrubé nečistoty je šedý filtr na vnějším plášti oxygenátoru. Tento filtr lze při viditelném zašpinění jemně proprat ve vodě s čistícím prostředkem. Do přístroje může být vrácen až po úplném vyschnutí. Výměna tohoto filtru je běžný úkon a zvládne ho každý.

Hepa filtr v kyslíkovém koncentrátoru slouží k tomu, aby odfiltroval prach a nejjemnější nečistoty.Vnitřek hepa filtru je vyrobený ze skelného mikrovlákna. Filtr je mnohonásobně přeložen a složen do harmoniky tak, aby jím prošel pouze čistý vzduch bez jakýchkoliv částic. V jedné vrstvě je filtr propustný a jeho skvělé filtrační schopnosti zařídí právě pečlivé vrstvení. Filtr zadrží až 99,97 % prachu. Filtr je umístěn v plastovém průhledném krytu a jeho zanesení lze vizuálně kontrolovat. Při pravidelném používání přístroje na DDOT je vhodné vyměnit filtr cca 1x ročně. Filtr se nachází uvnitř přístroje, ale po odklopení vrchní části lze součástku vyměnit. Tento úkon zvládne každý, průměrně zručný, člověk.

Antibakteriální filtr je účinný při ničení bakterií obsažených ve vzduchu. Účinnou látkou jsou zde nanočástice stříbra, které mají desinfekční účinek. Tento filtr je umístěn pod pevným krytem přístroje. Pro výměnu je třeba odšroubovat kryty přístroje. Tuto "opravu" již nedoporučujeme provádět svépomocí. V případě zakoupení sady filtrů u nás nabízíme výměnu v Praze 4 (provozovna autorizované společnosti zajišťující záruční i pozáruční servis) zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: