BOSU® Balance Trainer SPORT záruka 3 roky, doprava zdarma

3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Originál BOSU® Balance Trainer Sport pro univerzální využití, menší průměr 50 cm oproti PROFI verzím. 2 barevné varianty.

Detailní informace

Barva: Modrá
Na dotaz
3 990 Kč
3 297,52 Kč bez DPH
Barva: Růžová
Na dotaz
3 990 Kč
3 297,52 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

BOSU® Balance Trainer SPORT

Jedinečná balanční pomůcka, která je využívána při posilování, rehabilitaci či relaxaci. Balanční podložku lze využívat při cvičení oboustranně. Originální produkty od amerického výrobce vynikají nad svými napodobeninami svou funkčností, kvalitou zpracování a tím i bezpečností a životností.

Při zakoupení BOSU® Balance Trainer SPORT získáte univerzálně využitelnou cvičební pomůcku pro trénink, kde je možné efektivně a bezpečně dosáhnout rovnováhy mezi různými svalovými skupinami. Sportovní varianta BOSU® Balance Trainer je díky svým skladnějším rozměrům vhodná pro domácí cvičení, jógu, cvičení s dětmi apod. Průměr pomůcky je 50 cm, výška při plném nafouknutí 17,5 cm a hmotnost cca. 4,5 kg. V balení je pumpička a návod v AJ.

BOSU® Balance Trainer SPORT skladujte mimo přímé sluneční záření a chraňte před tepelnými zdroji. Cvičební pomůcka je bezúdržbová, pouze je vhodné udržovat povrch čistý. Na omytí používejte vlažnou mýdlovou vodu.

BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU® Balance Trainer může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu pro spoustu balančních cvičení. Pevná plošina má 63,5cm v průměru a kupole by se měla nafukovat, dokud není pevná. Dvě zahloubená držadla na spodních bočních stranách plošiny umožňují jednodušší otáčení a přenášení. Tento fitness výrobek má svůj původ v medicínském odvětví, stejně jako ve funkčním a specifickém tréninku. BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru. Může být kombinován i s dalším nářadím, což umožňuje využívat obrovský zásobník cviků pro klienta od začátečnické úrovně až po vrcholové sportovce.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Kód produktu: BOSUSPO
Ks v kartonu: 1
Typ: balanční pomůcka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: